Не знято арешт

marynapenkina 30 серпня 2023, 11:10
Відділення за адресою: Житомир, вул. Перемоги, 15
11.07.2023 приватний виконавець виніс постанову про закінчення виконавчого провадження 65953751 і про зняття арешту з рахунків. 12.07.2023 виконавець надіслав відправлення Укрпоштою, а 14.07.2023 Ощадбанк отримав відправлення, що підтверджує трек номер листа 0600032429766. Перевіркою журналу реєстрації вихідної кореспонденції встановлено, що запис про направлення постанови про закінчення виконавчого провадження 65953751 до Ощадбанку зареєстровано 11.07.2023 за вихідним 6789.
Але вже пройшло півтора місяці, арешт досі не знято. То Ощадбанк не отримував постанову, то вона в черзі. Ще й смс з вимогами почали надходити «Prosymo terminovo splatyty prostrocheniy platizh -12,128.16 UAH za overdraftom, rakhunok 262060−41.
Berezhit sebe ta platit online http://oschadbank.ua/.» А за що я повинна платити? Я у вас нічого не позичала. Це ви мою зарплату не віддаєте. Ви свою кореспонденцію вчасно обробляйте, а потім смс надсилайте.
Отже, будем подавати до суду, тільки платити за суд буде Ощадбанк, оскільки виконавець усі свої обов’язки виконав.