Дивно, що такі банки існують в 2023

AlienVampire 27 серпня 2023, 12:12
Користуюсь картою від ощаду, періодично відправляю на неї кошти з карти іншого банку. І постійно в додатку вказано, що якась частина коштів «Заблокована», при цьому сумма постійно то зменшується то збільшується. Кошти розморожуються у срок до декількох днів.

Відповідь оператора Ощадбанку говорить про те, що я не можу витрачати заморожені кошти. І перед кожною покупкою в магазині, щоб знати, яку суму зі своїх коштів я можу потратити, мені потрібно відкрити додаток Ощаду, калькулятор, і відняти від суми грошей на карті, суму заморожених коштів. Як таким банком взагалі користуватись?

27 серпня 2023, 12:30
AlienVampire,а Вам не дивно,що в країні війна,де ви такі«розумні»беретесь?З 2022 року в Ощадбанку операції по картках Ощадбанку тривають до трьох діб,тому,щоб не кредитуватись у банку,після нарахування,чи переказу,ЧЕКАЙТЕ три БАНКІВЬСКІ доби,поки в додатку Ощад24 не счезне напис-«заблоковано»,інакше ви будете позичати у банку,а не витрачати свої кошти,а може Ви фінансуєте закупку зброї чи наркотиків,банку потрібно перевірити.
27 серпня 2023, 14:24
Чомусь іншим банкам війна (яка тут абсолютно ні до чого) не заважає проводити 99,9% операцій миттєво. Навіщо мені чекати три банківські доби з Ощадом, якщо я можу користуватись будь-яким іншим банком, в яких практично всі платежі відбуваються до 10 секунд без замороження коштів (за 10 років користування різними банками України, статистика саме така).

Я написав «Дивно, що такі банки існують в 2023», тому що Ощад не конкурентноспроможний, на фоні інших банків.

А ви, як розумію по перегляду вашої сторінки (у вас на сторінці 2973 коментарі тільки у скаргах на ощадбанк, і вказано, що ви пенсіонер), якраз типовий працівник Ощадбанку (напевно), який з «лівої» сторінки переходить на особистості і показує свою некометентність. Бажаю вам успіхів в подальшому «вилизуванні» банку, який по об'єктивних причинах існує лише тому, що бабусі і дідусі оплачують через нього комуналку з «давніх давен".
28 серпня 2023, 9:06
Так зачем таким банком пользуетесь, Вы мазохист? Флаг Вам в руки и с левой ноги идите закрывать Ощадовскую карту.Странно, что пользуетесь этой картой и до сих пор не знали о трёх банковских днях обработки операций в Ощадбанке.Да, я пенсионер с 2014 года и клиент Ощада и была ПриватБанка.И здесь мне удобно оплачивать в интернете коммуналку БЕЗ КОМИССИИ, мне не нужно перекидывать туда-сюда деньги.В ПрватБанке, при оплате коммунальных Приват-24есть такая надпись-ОПЕРАЦИЯ ОТПРАВЛЕНА НА ОБРАБОТКУ, ничего не напоминает? Мгновенно? До речі в Ощадбанку ніколи не працювала,і читайте уважніше, я не захищала банк, я роз’яснювала Вам те, що з чого Ви дивувалися.Мені теж ці три доби поперек горла стають, коли треба оплатити якусь покупку в інтернеті, так ,,, я бабуся ,і користуюся інтернетом досить успішно і довго.
28 серпня 2023, 19:00
Користувався тиждень ко брендинговою картою АТБ від Ощаду, тому і не знав. Але, добре що є інші банки, які мають такі карти, і Моно теж добавився до цього списку декілька днів тому.

До речі, оплата комунальних у багатьох банках без комісії, наприклад в Моно, Пумбі (в останньому, наприклад, зняття готівки у будь-яких банкоматах країни і перекази на карти будь-яких банків — теж без комісії), не кажу вже, про миттєві платежі, а не по 3 дні. Ось чому я кажу, що Ощад — не конкуретноспроможний банк.

Що до Привату, якщо не помиляюсь, то такий надпис з’являється на 5−10 секунд, після чого змінюється на «Платіж успішний», або щось таке. Взагалі, не так важливо, як банк обробляє платежі, якщо це не створює проблем для користувача.

Вперше залишаю на мінфіні відгук, тому ці нюанси в роботі Ощаду, чесно кажучи, більше схожі на шахрайство.

Якщо ви не працівник Ощаду, то у вас дуже дивне хоббі, біля 3000 коментарів про роботу цього банку — багатенько))

Сподіваюсь ваші внуки будуть більш виховані, ніж бабуся))

Валерка Котовский
Валерка Котовский
27 серпня 2023, 15:01
Придите в банк скажите что хотите закрыть счёт и вывести остаток на др банк счёт и забудьте его)
Хотя когда я переводил с ощада проблем не было вообще, до 1 ляма в мес без подтверждения доходов оборот доходил, но свыше 400к не советую превышать
SergeyNina
SergeyNina
28 серпня 2023, 0:13
У ощада такой регламент на переводы - три дня. Увы банк не хочет это меняет