На ощадбанк не приходять перекази

Долгіх Андрій 24 серпня 2023, 13:34
21.08.23 в 12:14 на мою картку мав прийти iban переказ з монобанку, є квитанція на якій вказані мої правильні реквізити і те, що переказ був дійсно здійснений.Проте гроші не надходять, з банку відправника кажуть, що проблеми безпосередньо в ощадбанку, будь ласка допоможіть вирішити це питання. Можу надати всі квитанції.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
24 серпня 2023, 18:25
Пишите ощаду в фейс буке, странице есть на оф сайте ощад в самом низу
25 серпня 2023, 9:35
Лілія Вдовиченко,в Ощадбанку перекази надходять і показуються «доступними"через три банківські доби,виходячи з цього сьогодні він має бути вже на Вашому рахунку.На майбутнє,ніколи не починайте витрачати такі гроші,бо вони якби прийшли до вас,але в ощадбанку вони будуть висіти заблокованими.
26 серпня 2023, 0:16
Переказ був здійснений 21.08.23 о 12:14 згідно квитанції, і так не надійшов. Ще позавчора зробили пробний переказ за правильними реквізитами ібан, і все одно не надходить, як віришити це питання?
26 серпня 2023, 9:17
Лілія Вдовиченко, Код ЄДРПОУ був вказаний? Бо в мене було, що цей код не вказали,і переказ повернувся відправнику.Я вірно розумію, що Ощадбанк, як одержувач, а МОНОБАНК відправник, не приймає переказ? Чи Ощадбанк посередник? Спробуйте подзвонити на гарячу лінію 0800 210 800, тільки на цей номер, бо обережно,інший номер можуть пропонувати шахраї, дочекайтеся живого оператора,і вказавши номери переводів, спитати?
27 серпня 2023, 10:38
Так, ви все вірно розумієте і Код ЄДРПОУ був вказаний

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / На ощадбанк не приходять перекази