ifa58 21 серпня 2023, 16:28
Добрий день! Допоможіть будь ласка розголосом, Ощадбанк знову, на цей раз судячи зі всього — «вирішально» порушив ті мінімальні права, що залишились у мешканців ТОТ. З п’ятниці Ощадбанк відключив можливість отримувати БУДЬ-ЯКІ банківські СМС в роумінгу карїни-окупанта, при цьому не запропонувавши НІЯКОЇ альтернативи, як наприклад відео-ідентифікація у ПриватБанка для доступу до сервісів, фактично залишивши людей, що не отримують російські паспорти без засобів на існування. Банківські СМС НЕОБХІДНІ людям для того, щоб вони могли розпоряджатися своїми грошима, а також для генерації ЕЦП, яка необхідна для доступу до сервісів Пенсійного фонду. І це в той час, коли уряд вводить порядок віддаленої ідентифікації і переносить її терміни, щоб всі встигли її пройти. Тепер пенсіонери НЕ МОЖУТЬ самі знімати свої кошти, для цього доведеться звертатися до сумнівних бариг, які кришуються окупантом і за допомогою спеціальних пристроїв реєструють СІМ картки людей в мережах УКРАЇНСЬКИХ операторів! І дуже часто крадуть в них гроші! Це ніщо інше як змова Ощадбанка з окупантами та їх маріонетковими мінялами, щоб остаточно обікрасти мешканців ТОТ і позбавити їх можливості віддаленої ідентифікації, адже доступ до сервісів Пенсійного фонду наразі можливий лише через ЕЦП. Ощадбанк це справжня злочинна організація і спонсор тероризму! Його необхідно ліквідувати і дозволити мешканцям ТОТ отримувати пенсії через інші банки, адже зараз вони прив’язані до Ощадбанку якимись законами.

Lolik1837
Lolik1837
21 серпня 2023, 17:37
Автор вешает нам «лапшу на уши"
Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 серпня 2023, 20:05
В приложении можно настроить перевод как с помощью сканера отпечатка так и с помощью кода из 4 цифр который вводите при входе в приложение(пользовался ощадом в течении года, ни разу подтверждение платежа через смс не было, только через код в приложении). Что касается ощадов, я перестал принимать платежи с ощад банка так как в 80% случае оттуда закидывают грязь, ворованные деньги, или люди которые тыкают своей картой на сомнительные терминалы которые в оккупованых территориях, что потом прилетают блоки, советую вам менять у местных менял и не морочить голову, и себе и банку)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощадбанк вирішив остаточно видавити мешканців ТОТ з українського правового поля повністю відключивши нам можливість користуватися банківськими сервісами!