Невиконання своіх обов,язків працівниками банку

У 2007 році я отримала іпотечний кредит у Ощадбанку у м.Покровськ, вул. Маршала Москаленка буд 146. на суму 24 000 гр. У 2017 році його вчасно за графіком сплатила і закрила цю послугу у нотаріуса. Працівники кредитного відділу видали мені довідку про закриття кредиту. А 14 серпня 2023 року я випадково дізнаюся. що моя власна квартира знаходиться в іпотеці і я не маю права на неі. Працівники банка не проконтролювали сам факт зняття квартири з іпотеки і вона перейшла до зовсім невідомоі мені організацііі. Своєі провини працівники банку не визнали і не виправляють данну ситуацію. Я буду вимушена звертатися до суду для рішення проблеми.

SergeyNina
SergeyNina
19 серпня 2023, 23:31
Если колл центр и в отделении вам помочь не смогут то только суд. Работники банка врят ли уже смогут исправить ситуацию, прошло слишком много времени. Потребуйте чтобы банк вам предоставил данные кому он продал вашу ипотеку ошибочно и на основании чего

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Невиконання своіх обов,язків працівниками банку