Ну так, на троєчку

Vasily Pupkindt 18 серпня 2023, 14:13
Прийшов оформити «Картку киянина», як отримувач пенсії за інвалідністю.
Віддав сіпівробітниці ІД-картку, пенсійне посвідчення, ід.код.
А вона каже, «не можемо оформити, бо ви не надали бумажку з місцем реєстрації».
Шановні, на дворі ХХІ сторіччя! ІД-картки існують вже років п’ять. Чіп NFC в ІД-картці можна зчитати будь-яким телефоном за наявності застосунку від НБУ, і на ньому вказано місце реєстрації! Ба більше, ми знаходимось не в селі, це столиця України, тобто відмазки, що «нема зчитувача» — то відмазки і більше нічого. Йдемо далі. Я — вже діючий клієнт Ощада. Всі мої дані, в тому числі скан-копія довідки про місце реєстрації повинні вже буду в моїй клієнтській справі. Звичайно, якщо Ощадбанк в курсі, що таке «клієнтское дєло» і навіщо воно потрібне.
Остання вишенька на торті вже в сторону Дії. Застосунок Дія в ситуації з Ощадом ніяк не допоміг. Для чого взагалі на цифрових документах QR-код позаду, я не уявляю, Ощад теж.
Номер відділення не вказую: не вважаю дівчат-співробітниць в чомусь винними, вони діють згідно з наявними в них інструкціями

А ще Ощад зняв з мене за переказ на карку іншого банку комісію, хоча ніде в тарифах на сайті про це не вказано і лімітів я не перевищував. Контакт-центр запевнив мене, що «це така карта», однак умов цієї картки на сайті я не знайшов. Звичайна жовта картка картка, оформлена місяць тому, коли я прийшов і сказав «я хочу відкрити пенсійний рахунок». Мабуть, всі «секретні» умови вказані на десяти сторінках договору (тропічні ліси нам вдячні за їх знищення). Але все гаразд, відтепер я просто вигрібаю всю суму з пенсійної картки готівкою і несу в інший банк, з яким «попроще».

Про нав’язування кредитної лiнiї і додаткової картки ще розповім. Як вважаєте, скільки карток від Ощаду отримає новий кліїнт-пенсіонер в місті Києві?
Вірна відповідь: чотири.
Одну жовту, бо треба ж якось гроші знімать.
Одну синю, бо «йде в пакеті і відмовитись не можна». На неї потім ще кредитний ліміт пришпандьорять.
Одну «картку киянина» (бо з нею проїзд в громадському транспорті безкоштовний, це буває корисно)
І, якщо ви не хочете носити з собою пенсійне-посвідчення картонку та готові бігати кожні три роки за новим, то ще й «електронне пенсійне посвідчення», яке теж є платіжною карткою.
Чотири картки, Карл! Чотири! Замість однієї. Я розумію, платіжні системи виплачують премії за випуск карток. Але чотири!

18 серпня 2023, 15:21
Все тарифы доступны на сайте. Вы должны всего-лишь узнать на горячей линии или у экономиста банка название вашего тарифного плана, ведь пластик — это всего-лишь ключ доступа к банковскому счету.
21 серпня 2023, 19:15
Да, мне пришлось это сделать постфактум, задавшись вопросом «а какого, собственно, хобота?». При всем при этом, разумеется, сначала я покурил сайт и только потом решил искать правды у оператора КЦ. Ничего страшного, на самом деле. Просто отвык, что до сих пор есть банки с комиссиями за переводы карта-карта и карта-счет. Некоторым достаточно того, что у них лежат мои деньги. Другие (Ощад) своими комиссиями вынуждают меня изымать средства по-максимуму с банкомата, т. е. один раз заработали на комиссии, но более не заработают на том, что деньги лежат в банке.

21 серпня 2023, 19:19
C Монобанком быстро привыкаешь к отсутствию комиссий…
18 серпня 2023, 16:23
Тарифный план пенсионный перевод на карты других банков 1% + 5 грн. внизу при переводе написано все .
21 серпня 2023, 19:09
Внизу при переводе не указано, что будет списана сумма денег. Там какая-то невнятная жеванина «я понимаю, что может быть списана комиссия 1% + 5 грн». Когда вы уверены, что тарифы на сайте указаны абсолютно однозначно (до 20 тыс грн — 0%), вы не воспринимаете эту информацию.
22 серпня 2023, 0:46
Росскажешь эти сказочки кому нибудь другому.
в тарифах внизу есть название счетов и по ним идет расшифровка, что где. так вот 20 тис идет по тарифу моя карта, а у тебя мій рахунок.сам тариф прям на карте пишеться на главном екране.