Жахливий банк!Не рекомендую нікому!Шахраї!

0687219041 14 серпня 2023, 16:56
Цей банк надає ваші дані 3 особам! Я була клієнтом 15 років, вчасно виплачувала всі кредити і все було добре. Цей банк надав мої персональні дані і мою кредитну карту обікрали на 67 тисяч гривень. Я мусила віддавати свої кошти, зичити у знайомих. Банк розуміючи всю ситуацію не дав мені жодної відстрочки, а вимагав ще проценти сплатити. В цьому банку багато шахраї кожний день майже зводять і представляються працівниками банку і просять пароль.

Lolik1837
Lolik1837
14 серпня 2023, 18:43
«Цей банк надав мої персональні дані і мою кредитну карту обікрали на 67 тисяч гривень.»

Скажите- а это вам в банке сказали , что дали ваши данные третьим лицам или это вы написали заявление в полицию и полиция обнаружила факты того, что банк передал ваши данные мошенникам?
19036256
19036256
14 серпня 2023, 20:53
0687219041,не боїтесь відповісти за наклеп?Банки не передають данні клієнтів третім особам,я Вам більше скажу,вони не розкривають дані по рахунках близьким родичам своїх клієнтів,Ви ще не пробували вирішувати питання по рахунках паралізованої,не розмовляючої та не ходячої матері?Банк відмовляється без нотаріальної довіренності розмовляти з родичами,а Ви тут про шахраїв у банку розказуєте казки.
SergeyNina
SergeyNina
14 серпня 2023, 23:53
Скорее всего вам звонил мошеннический колл центр. Банк не сливает данные. Данные воруют при чем не у банка, а у сайтов. Изучите правила безопасности и если вам звонят каждый день перевыпустите карту и смените номер телефона — ваши данные слиты
Валерка Котовский
Валерка Котовский
15 серпня 2023, 13:20
Банк даже полиции хрен скажет ваши данные))) чего уж говорить про третьих лиц) даже если полиция завела дело на какую либо особу, при запросе в банк, им откажут о предоставлении данных) если конечно эта особа не ограбила государство, тут уже законы работать не будут)и шито крыто, но данные сольют)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Жахливий банк!Не рекомендую нікому!Шахраї!