Ощадбанк — банк відсталих у розвитку

Співпрацював з багатьма банковими установами, але Ощадбанк — це дещо, що змушує задуматися над своїм вибором.
1) чому через 2 роки після прийняття постанови про прирівнювання е-документів в «Дії» до паперових я до сих пір не можу зробити АБСОЛЮТНО НІЯКУ фінансову операцію на касі відділення банку?
2) чому я, як військовослужбовець, у якого немає свободи руху, повинен їхати із однієї області в іншу, щоб просто змінити фінансовий номер?
3) чому фінансовий номер на зарплатну картку та картку ВПО РІЗНІ??? чи не повинен номер підв'язуватися під всі наявні рахунки?
4) чому Ощадбанк виконує послуги так, ніби різні області — це взагалі інші держави, а не одна країна, бо зробити щось з рахунком, котрий був відкритий в іншій області НЕМОЖЛИВО? Ви підтримуєте днр і лнр?
Передаю великий привіт персональному менеджеру і управлінню відділення, що не проводять роз’яснювальну роботу зі своїми співробітниками щодо СУЧАСНИХ ДІЙСНИХ постанов.

7 серпня 2023, 10:39
1) чому через 2 роки після прийняття постанови про прирівнювання е-документів в «Дії» до паперових я до сих пір не можу зробити АБСОЛЮТНО НІЯКУ фінансову операцію на касі відділення банку?

— мабуть тому що в Україні все регулюється законами, а не постановами
— мабуть тому що через три, а половиною роки після появи дії не існую застосунка чи публічного API для верифікації даних з Дії

2) чому я, як військовослужбовець, у якого немає свободи руху, повинен їхати із однієї області в іншу, щоб просто змінити фінансовий номер?

ощадбанк це не спеціальний банк для військовослужбовців, це банк для всіх і правила роботи однакові і для військовослужбовців і для пенсіонерів що мешкають поруч з відділенням
щоб таки питання не виникали треба відразу обирати банк в якому обслуговування не привʼязано до відділення

4) чому Ощадбанк виконує послуги так, ніби різні області — це взагалі інші держави, а не одна країна, бо зробити щось з рахунком, котрий був відкритий в іншій області НЕМОЖЛИВО?

тому що це класичний банківській підхід який був у всіх банках ще якісь 30 років тому — якщо ви поклали гроші на депозит у відділенні на червоношкільній набережній у Харкові то нити їх у Львові ви не зможете навіть якщо це наприклад ПриватБанк, більш того навіть в іншому відділені ви його не знімете — реальна ситуація з середини 90-з
7 серпня 2023, 11:26
Три літри

Вы ошибаетесь почти по всем пунктам.

Первое и основное — в своё время Ощадбанк перешёл на работу на единое МФО,
только в части процессинга банковских карт, а вот ведение клиентских счетов
отсталось на прежнем уровне, когда в каждой области свои сервера,
где ведётся учёт и обслуживание клиентов и отделения Ощадбанка
в одной области физически не имеют доступа к счетам клиентов,
открытых в другой области.

Поэтому если клиент открывал счет для получения выплат ВПО в одной области,
а зарплатную карту в другой области — считай, что он открыл счета в двух разных
Ощадбанках и поэтому возможно наличие двух номеров финансовых телефонов
в одном банке с названием Ощадбанк.
К сожалению, когда Ощадбанком руководил Пышный — он принял половинчатое решение,
для упрощения своей жизни и уменьшения материальных затрат по переводу банка
на единую централизованную базу клиентских счетов формально упразднив МФО,
но фактически оставив всё как было и раньше — каждое областное управление Ощадбанка
это фактически отдельный банк со своей клиентской базой.

P. S. Приватбанк был одним из первых, кто внедрил единую централизованную базу
своих клиентов и поэтому доступ к клиентским счетам был возможен из любого
отделения Приватбанка, находящегося в любой области Украины.
7 серпня 2023, 15:02
Так, а в чому я помилився?

Так раніше роботами всі банки. Ще зовсім недавно, десь в інтервалі між 15 та 19 роками я не між виконати операції по депозиту в Ідея-банку бо відкривав його здається на Отакара, а зняти захотів на Холодній горі. Ну або навпаки.

Про Привату вже писав. Ви мабуть подумали що я кажу про теперішній час. Ні, мова про здається 97 рік, чи 98-й. Приват завжди був попереду інших банків і досі залишається лідером по багатьох позиціях. При всій моїй застарілій неприязні до цього банку я ніколи не скажу що він відсталий.

Минулоі осені закривав рахунок в Юнексі так довелось писати заяву на перевод рахунку з харківського філіалу в тернопільській і тільки після цього я зміг його закрити.

Я не кажу що це правильно, чи добре. Це просто спадок який залишається з часів коли ніяких карток в банках не було і обслуговуання в іншому відділенні було потрібно мабуть лише зіркам естради, а не пересічним клієнтам.
7 серпня 2023, 15:05
Тут інше цікаво: нащо людина взагалі відкрила рахунок в Ощалі коли є купа банків в яких можна керувати рахунком віддалено та й навіть відкрити сам рахунок не відвідуючи банку.

Це як купити Жигуль і дивуватись що там немає адаптивного круїзу.

І ще мені не сподобалось педалювання «я ж військовий». Для банка всі клієнті однакові: що стара бабуся, що хіпстер на лонгборді, що депутат.
7 серпня 2023, 16:02
У військових, як і у цивільних — є свою бухгалтерська служба
та керівництво, які й вибирають банк для виплати зарплатні підлеглим.
SergeyNina
SergeyNina
8 серпня 2023, 0:35
Не выйдет. Лично знаю кучу людей которые получают зарплату в ощаде и выбора у них нет, максимум выбор с нескольких банков если повезёт.
8 серпня 2023, 7:04
Для таких целей достаточно и одного Приватбанка
8 серпня 2023, 8:37
Відповім вам обом оскільки ви виразили плюс-мінус однакову думку.

Ще вже питання волі.

Якщо людина безвольна і отримує зарплатню там де начальник вказав то чого тоді ця людина взагалі скаржиться на банк обраний начальником, а не на начальника? Банк працює відповідно до сталих традицій. Так, вони не тількі сталі, а й ще відсталі.

Кому хочеться сучасних можливостей той або чекає доки відсталого начальника замінить інший більш сучасний який переведе зарплату підрозділа у абанк/ізі/моно/напишить_вашу_назву, або ж проявляє волю, відкриває рахунок там де хоче і з номером рахунку йде в бухгалтерію. На відміну від пенсій отримувати зарплату можна в будь-якому банку.
Держава зробила вже все що могла і навіть примусово зробила зарплатну «платіжку» такою що дозволяє мати в ній рахунки різних банків (бо всі реквізити тепер в одному полі IBAN). Що ще?

Я розумію що людині не хочеться сваритись з начальством. Так Ощадбанк— це вибір начальства тож нарікати на банк позаочі це все одно свариться з начальством. Або приймай як є, або йди в бухгалтерію з ібаном спортбанку.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
8 серпня 2023, 8:09
Я вам больше скажу в самом ощад банке разные области банков это разные государства)) жалуйтесь ощаду в фейсбуке, там киевское управление отвечает и решает много вопросов которые местные отделения морозятся

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощадбанк — банк відсталих у розвитку