Пекельні муки від ощадбанку або закриття карткового рахунку.

nailheart1 2 серпня 2023, 15:35
Відділення за адресою: Полтава, вул. Івана Мазепи, 13
Добрий день! В мене колись був зарплатний проект від ощадбанку (краще його б не було взагалі). В мене виникла ситуація що не можу звернутись до банку і хотів закритий картковий рахунок онлайн. Звичайно, зробити це не зміг. Тому вирішив звернутись до банку відділення на Мазепи 13. Касир на прізвище Сорока спочатку послала мене на відділення де я картку відкривав. Я повідомив, що в контакт центрі сказали, що я можу звернутись до будь якого відділення з питанням закриття. Закрити рахунок вирішив того що банк краде гроші з дебетної карти списує 25 гривень в овердрафт за серпень. Відразу ж зробив p2p переказ і вніс 25 грн. на рахунок. Мені сказали що того що гроші в статусі «заблоковано» не зможуть закрити картку сьогодні. Приходьте через добу. Я попрохав прискорити операцію, мене загнали на головний офіс. Звичайно я відмовився туди йти бо не мав можливості і продовжував стояти і благати щоб картку закрили. В результаті мені сказали що ваша картка закрита, можете йти додому. Вирішив уточнити у спеціаліста онлайн-чату чи все ж таки закритий картковий рахунок… І завертілось… Вказали що мою картку тільки заблокували без закриття рахунку… І рахунок буде закриватись… оператор чату каже 01.09, контакт центр 02.09… І щоб я закрив карту 02.09 угадайте що? Правильно сплатити ще 25 грн. за обслуговування неактивного карткового рахунку вересень… Або знову йти в те саме відділення просити про закриття карткового рахунку, оскільки мені мали вручити договір про закриття, але цього мені не надали… Вже навіть не знаю що робити… Чи ходити в ощадбанк кожного дня як на роботу? Сервіс просто неперевершений, людину скоротили з роботи, картковий рахунок не можна закрити онлайн, та навіть у відділенні… І дебетна картка проект «зарплатний» з легкої руки якогось крохобора банку який вигадував тарифи перетворюється в кредитну… Люди обходьте цей «чудовий» банк десятою дорогою і благайте роботодавця відкривати зарплатні проєкти в інших банках…
Полезный комментарий
19036256 2 серпня 2023, 18:11
Nailheart1, Ваші 25грн.розблокуються автоматично тільки ЧЕРЕЗ ТРИ ДОБИ, просити когось, щоб прискорили зарахування- це марно, Ощадбанк так працює, ось офіціальна відповідь банку- Переказ коштів відбувається автоматично. Стандартні терміни переказу від 2-ох годин до 3-ох робочих днів.Уточнюйте на гарячій лінії розблокування 25грн., бо так будете кожен день дарувати банку по 25грн.

Lolik1837
Lolik1837
2 серпня 2023, 16:55
Я вот не понимаю — почему все сирые и убогие , которые жалуются на Ощад, пхнутся сюда? Пишут «простыни «, причем непонятно зачем?

ГОСПОДА!!! Ощад банк уже более полугода не отвечает здесь на жалобы . !!! Причем от слова «совсем» .

Найдите применение своим многотомным жалобам где-то на других ресурсах. Здесь это бесполезно
2 серпня 2023, 18:04
Lolik1837,что б сказать точнее,это ровно семь месяцев,с января 2023 года,здесь не отвечают работники Ощадбанка.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
5 серпня 2023, 8:16
Каких ресурсах диванный эксперд??? Надо написать на каие ресурсы идти людям, а куда им писать свои отзывы о банках помойках? Бедь колл-центр сократили ведь им нужно платить деньги, а тупой ЧАТ-БОТ и голосовой робот София могут помочь только сойти у ума
2 серпня 2023, 18:11
Корисний коментар

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Пекельні муки від ощадбанку або закриття карткового рахунку.