Банк тягне час і не розблоковує суму 13400 грн.

korogodn 2 серпня 2023, 13:37
До банку був направлений і доставлений лист до виконання від приватного виконавця, з Постановою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій на суму двох розмірів мінімальної заробітної плати. Лист був доставлений 13.07.2023, але до цих пір він навіть не був зареєстрований у базі.Трек-код листа 0600032160368 був відстежений на Укрпошті і виявилось що банк отримав лист з постановою.В контакт центрі радять звернутися до відділення ,і консультант розблокує 13400 грн., але у відділенні не можуть цього зробити так як у базі нема постанови на основі якої вони могли б ініціювати заяву на розблокування.Лист був доставлений у генеральний офіс у Київ.Я в шоці за таке відношення до людини якій треба за щось жити, дітей кормити, комунальні платити.Банк наче навмисно тягне час!

Lolik1837
Lolik1837
2 серпня 2023, 14:57
Ощад банк не отвечает на жалобы на этом сайте. Пробуйте другие средства воздействия

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Банк тягне час і не розблоковує суму 13400 грн.