Ощадбанк блокує рахунки без підтверджуючих документів

Valerika 17 липня 2023, 8:55
Звернулась у відділення в Ірпені, щоб заблокували рахунки померлої мами. На наступний день заблокували всі мої рахунки. Прийшла виясняти у відділення чому до менеджера. Сказали у зв’язку із моєю смертю! На питання, як могли це зробити без підтверджуючих про смерть документів, відповісти не змогла. Сфотографувала мене і відправила тому співробітнику, який заблокував. Пройшло 2 робочих дні, ще не розблокували. Хтось знає скільки чекати розблокування і куди звертатись (заява, скарга?)далі?

SergeyNina
SergeyNina
17 липня 2023, 9:19
Если сотрудник не сможет исправить ошибку сам то через Колл центр оставить заявку . Сроки до нескольких недель.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
17 липня 2023, 9:34
Пишите ощаду в фейсбуке, больше вероятность что дело будет двигаться быстрее, мелкие отделения не шевелятся просто так:)
17 липня 2023, 20:53
Valerika,Рахунки померлих людей треба не блокувати,а закривати,зовсім закривати,бо по блокованим рахункам оплату за СМС все одно будуть нараховувати,я зтикнулася з таким,поки не принесла свідоцтво про смерть матері.Скоріш всього Ви самі,щось наплутали,і пред’явили не ті документи,тому що,як вони могли заблокувати Ваші рахунки,коли Ви принесли документи матері? У матері був свій рахунок,а у Вас інший.Тепер робітник винен?Звідки Він міг знати зовсім інший рахунок,Ваш,коли мова була про інший?
StarFighter27
StarFighter27
19 липня 2023, 21:26
Если Ваша мама получала пенсию через Ощадбанк, то только при предьявлении про свидетельство о смерти Вам могли закрыть счет, но не заблокировать. Возможно Вы что-то не так сделали, вспомните ход своих мыслей и действий.
20 липня 2023, 7:25
StarFighter27, как я поняла, и дочь и покойная мать имели счета в Ощадбанке.Но эти счета АБСОЛЮТНО РАЗНЫЕ, почему счет дочери заблокировали, если обращение было по другому счёту, по счету матери? Вопрос не к банку, а к самому комментатору.Сама что-то напутала, а пишет, что банк напутал.Может обращение было по телефону, но по финансовому номеру дочери? И банк конечно на звонок о блокировке карты, блокирует тот номер счёта с телефона которого звонили.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощадбанк блокує рахунки без підтверджуючих документів