Банк, який працює не для клієнтів

Fedal 14 липня 2023, 21:01
Відділення за адресою: Київ, вул. Героїв Дніпра, 53-А
Просто жахливий банк. Протягом двох тижнів у відділенні Ощадбанку по вул. Героїв Дніпра, 53А неможливо замовити карту Киянина. По-перше, не зрозумілий графік роботи відділення: на дверях відділення час роботи указаний 19−00, на сайті 18−00, у відділенні сказали, що вони працюють до 17−30. Але 14 липня при відвідуванні цього відділення вже третій раз о 17−00 мені було сказано, що менеджер не встигне прийняти заявку. Раніше мені було повідомлено, що для заявки на карту потрібно мати паперові документи, не зрозуміло, чому документи в «Дії» не влаштовують? А якщо не влаштовують, то можна про це написати на сайті банку, чи це дуже важко. А час роботи до 17−30 — це нормально? Решта людей не працює у нас в країні? Кому потрібна така робота?

14 липня 2023, 21:31
Если первый раз получаете то дия не годится. Сотрудник сканирует документы сканером Если перевыпуск там ничего не нужно просто показать паспорт и все
14 липня 2023, 23:40
По поводу графика работы ощада . У меня на ул Тулузы одно из главных отделений в Киеве такой же тупой график. Был с 8 до 19 сейчас по факту до 17−30 Один банкомат на улице. Терминалы самообслуживания внутри. Если не слишком поздно то охрана пускает внутрь если кому нужен терминал самообслуживания. У мамы карта киевлянина и по факту пользоваться кроме проездного картой очень трудно.
alexhp
alexhp
15 липня 2023, 21:15
А как вы думаете почему раньше закрывается в Україні військовий стан що розуму потрібно багато зрозуміти.
15 липня 2023, 9:10
Fedal Ви написали-«Решта людей не працює у нас в Україні», а більшість людей взагалі загубили роботу, бо у нас війна, ось і тут на цьому сайті, робітник, який відповідав на відгуки, вже сьомий місяць не працює.Відділення зачиняються, у Вас ще працює? А в нас багато позакривали, тепер, якщо треба щось вирішити, то далеко йти-це по перше, а по друге люди збираються з зачинених відділень у одному працюючому.Робітники банків працюють на знос, тож треба потерпіти нам усім.Така роботу нікому не потрібна, тож кидають тут і виїзджають за кордон.Треба написати, що файли з Дїї не приймаються? А взагалі, написано, що для того, щоб відкрити картку Ощадбанку потрібен паспорт України і код, а де написано що для цього потрібно мати документи в ДІЇ?
Motoroleks
Motoroleks
15 липня 2023, 12:12
23 августа вступил в силу закон, который приравнивает в Украине электронные паспорта к бумажным. Этот закон президент Владимир Зеленский подписал в апреле, тогда же в Офисе президента сообщили, что закон вступит в силу 23 августа. Закон закрепляет на законодательном уровне определения е-паспорта и е-паспорта для выезда за границу и приравнивает их к физическим аналогам. «Это позволит использовать эти цифровые документы во время путешествий по железной дороге или самолетом в пределах Украины; во время медицинского обслуживания или банковских операций, для получения административных, гостиничных, телекоммуникационных, библиотечных услуг и почты, при приобретении товаров в магазине и для подтверждения личности на запрос полиции и правоохранительных органов», — объясняли в ОП.©
15 липня 2023, 13:52
Motoroleks,неоднократно читала здесь жалобы,что Ощадбанк не руководствуется этим законом,они требуют бумажные документы.Не знаю по каким причинам банку не подходят документы ДИИ?Но читала,что не работают они по этим документам.
Ukrsamover
Ukrsamover
16 липня 2023, 13:58
Законы то у нас принимаються. Но для того что бы они работали нужно еще техническое обеспечение в банках. А это деньги и немаленькие. От же законы пока только на бумаге.