Шахрайство з боку банку

Валерий Невхорошев 13 липня 2023, 15:30
Сьогодні остання крапля. Маю негативний досвід, пересилав свої кошти з ощадівської картки на свою картку іншого банку у сумі 500 грн. Гроші зависли зі сторони Ощаду на трансферних рахунках. Пошук загублених БАНКОМ коштів коштує у цього банка 500 грн (!). Ви у своєму розумі?! Ви не можете працювати надійно і при цьому за виправдання Ваших помилок, я повинен сплачувати?
А сьогодні переводив за iban 3000 грн, і вже 4 годину грошей ні де не має?! Це шахрайство.
А комісія за будь-який запит до мого рахунку, вибачте, ви мені послугу надавали (?), за що ви стягуєте комісію?
Все керівництво Ощаду — це люди які заслуговують, щонайменше звільнення за професійну невідповідність.
Саме через такі «так працює наш банк» змінюю банк для зарплатного проекту.
Банк — це надійність, а Ощадбанк — це рулетка, яка що хоче то і робить з вашими коштами.

13 липня 2023, 15:37
Коли це ощад був БАНКОМ? Як була сберкаса, так і залишилась. Тут гірше усього, що те, що держава вимушена такого трутня утримувати. Не знаю, як зараз, але ще раніше топи ощаду мали статус держслужбовців. Звідси і корупція, шахрайства і непрофесіоналізм, Кожна партія намагалася увалитися у правління, щоб пиляти бюджет, гранти і т.д.
Ukrsamover
Ukrsamover
14 липня 2023, 8:22
А когда это в Ощаде были держслужбовцы? Банковские работники никогда не были держслужбовцами. даже в сберкассе. Вы почитайте название банка«АТ»ОЩАДБАНК" акционерное товариство. Держава имеет в банке контрольный пакет акций и получает дивиденты так же как и все другие акционеры. Так что кто кого содержит это большой вопрос?
14 липня 2023, 13:06
Пачітал. І ви вніматєльна пачітайте" АЛЕ ЩЕ РАНІШЕ ТОПИ ОЩАДУ МАЛИ СТАТУС ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ.
Постановою К М України від 03.05.1994 № 283 з подальшими змінами «Про порядок обчислення стажу державної служби» затверджено Перелік державних органів колишніх УРСР та інших республік, а також колишнього СРСР, період роботи в яких на посадах керівних працівників і спеціалістів зараховуються до стажу державної служби.
До цього переліку входять «Держбанк СРСР, Зовнішекономбанк СРСР, Будбанк СРСР, Промбудбанк СРСР, Агропромбанк СРСР, Житлосоцбанк СРСР, Ощадний банк СРС"Р, їх республіканські банки (контори), крайові, обласні (міські) управління, а також міські і районні відділення.
Є безліч судових справ з цього питання. пошукайте, якщо цікаво у реєстрі
Валерка Котовский
Валерка Котовский
13 липня 2023, 18:58
Попробуй написать ощаду в фейсбуке, возможно там смогут решить проблему, там киевское руководство банка отвечает.
14 липня 2023, 8:26
Валерка Котовский,а Ощад не считает это проблемой,это «так працює наш банк» ,и ответ будет такой-же,как для всех-«Переказ коштів відбувається автоматично. Стандартні терміни переказу від 2-ох годин до 3-ох робочих днів."И всё,выше головы не прыгнешь.Сталкивалась с этим постоянно.
SergeyNina
SergeyNina
13 липня 2023, 21:03
У ощада это норма когда деньги идут на другой счёт по три дня
13 липня 2023, 21:58
Валерий Невхорошев,відповідь Ощадбанку- Переказ коштів відбувається автоматично. Стандартні терміни переказу від 2-ох годин до 3-ох робочих днів.
OkeyDoki
OkeyDoki
15 липня 2023, 12:45
По Ibany деньги идут до 3-х дней согласно ЗУ научись читать, а вот по переводу в случае ощибки до 14 дней возврат научись читать договора хоть раз в своей жизни.