Обслуговування фіз . Клієнтів

bossvika 8 липня 2023, 10:58
В лютому знайшла нову роботу на укрпошті. Встав вибір де получати заоплату між приватом чи ощадом. Вибрала ощад. Звернулася до одного з відділень у Дніпрі. Менеджер обслужив мене добре. А вот коли дійшло до отримання картки через кассу — вимушена була чекати 1.5 години під касою поки перерахують усі картки. Це при тому, що працювало 2 каси — один касир перераховував усі картки, а другий просто сидів та не приймав клієнтів з платежами. Це при тому що графік роботи з 08.30. Та ще касир, що рахувала картки періодично мені хамила, типа, я їй заважаю працювати. Це 1ий момент.
Далі. У укрпошти з ощадом є зарплатний проект згідно якого клієнт оформлює зп карту та потім можна знімати гроші без комісії через укрпошту. Вже декілька місяців мало того що зняти не можу та ще списує добоячу комісію з картки. Зверталася до горчої лінії, знову ж нахамили, нічим не допомогли. Ще й мене виниватою зробили. Жалкую, що зв’язалася з цим банком

Lolik1837
Lolik1837
8 липня 2023, 12:15
Вы выбрали не самый удачный банк, мягко говоря.
Но у меня другой вопрос — зачем вы пишите на этом сайте обращения к Ошадбанку , если он уже более полугода не отвечает на них на этом сайте?
Пробуйте другие ресурсы . Тут бесполезно
SergeyNina
SergeyNina
8 липня 2023, 20:48
У вас скорее всего списывается не комиссия, а при оформлении вам навязали страховку. Деньги лучше снимать в банкомате ощадбанка или рассчитываться картой ощадбанка в магазинах
OkeyDoki
OkeyDoki
9 липня 2023, 10:26
Снимай через терминал ощада и комиссия 3 грн будет. а то снимает приват терминал).
9 липня 2023, 12:26
«Встав вибір де получати заоплату
між приватом чи ощадом. Вибрала ощад…»

Самое глупое решение из всех возможных…

10 липня 2023, 8:48
Bossvika, навіщо Вам знімати гроші через укр.пошту??? Для цього є купа банкоматів українськіх банків-партнерів Ощадбанку.Берете картку, йдете до банкомату і без черг і нервів знімаєте гроші БЕЗ КОМІССІЇ, а ще розраховуйтесь карткою в супермаркетах, аптеках і будь яких крамницях БЕЗ КОМІССІЇ.Зар.платний проект це те, що Ви одержуєте гроші на картку Ощадбанку, а видача готівки-це вже друге-ЧИТАЙТЕ У ТАРИФАХ Ощадбанку.Видача готівки через касу-з коміссією, видача готівки у банкоматі-БЕЗ коміссії, у рамках лімітів.Знімайте гроші з картки Ощадбанку в банкоматах Приват банку, банкомати Ощаду іноді ламаються.Не питайте маячню на гарячій лінії, тоді Вас не будуть винуватити.
10 липня 2023, 9:02
Bossvika, зар.платний проект Ощадбанку оформлюється у різних конторах, але це не значить, що гроші Ви можете одержувати в бухгалтерії цих контор, Ви одержуєте в ОЩАДБАНКУ, зрозуміло, чому гаряча лінія не розуміє, що Ви від них хочете? Уявляю, як оператор каже-знімайте гроші у банкоматі, а Ви кажете-«не хочу, я хочу знімати в укр.пошті«Та й ще дивуєтесь, чому комісія? До речі, якщо Ви захочете зняти готівку у супермаркеті на касі, як всюди рекламують, там теж буде коміссія.Зняття готівки у касі Ощадбанку теж З КОМІСІЄЮ. ЗНІМАЙТЕ ГРОШІ У БАНКОМАТАХ БЕЗ КОМІСІЇЇ.Почитайте тарифи Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/cards-taryf
12 липня 2023, 17:30
Хочу виправити свій відгук-зняття готівки у касі Ощадбанку теж без комісії.