Це найгірший банк

Nastia0706 29 червня 2023, 18:41
Відділення за адресою: Харків, пр-т Незалежності, 7
Умови просто жахливі. Щоб відкрити карту для власного користування треба сплатит 70 грн, з чого раптом за саму карту треба платити? Тим паче умови цієї карти просто жахливі, де б ти не знімав готівку в касі чи терміналі комісія 1%+ 5грн, при переказі на карту іншого банку таке саме, Це просто не помірні суми, за переказ 5000 комісія 55 грн. При знятті в банкоматі можно знімати лише 50000 за день причому не одним платежем, а по 20000. Тобто комісія 515, якби знімали одразу все сума була б вже іншою. Питання чому тільки 50000 в день з банкомату? В касі треба замовляти гроші якщо хочеш брати більше ніж 20000, чому? Чому при переказі з картки на картку максимальна сума 29999 комісія за кожен переказ 3 гривні комісія, можна лише 2 такі платежі на день? Чому в віділенні банку не можно розрахуватись епл пей, тільки через якісь дозвільні документи і тільки 5000 гривень. Без відома знімаються гроші з картки поточної це як взагалі я тільки сьогодні відкрила картку і вже якісь списання. Хто вигадував вам ці правила?

З приводу відділення в якому була, це взагалі треш люди не знають умов карток і комісії. Сказали що в день в банкоматі можна знімати 100000 видає лише 50000. Мене не влаштувала комісія на картці, так мені апропонували щоб мені гроші скидали на карту для соціальних виплат. Це як взагалі такого ж не можна робити. І всі з таким не задоволеним обличчям відповідають це просто жах.

zig4free
zig4free
29 червня 2023, 18:53
Жалобу в НБУ, хотя тут проблема что сам НБУ крышует эти же нацисткие банки Приват, Ощадбанк.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
29 червня 2023, 21:59
В чём проблема, заведите пумб там снятие и перевод на др банки без %, так же переводы без комиссий у банков моно, А банк, власный рахунок, старые банки с комиссиями уйдут скоро, вопрос времени
vadymbanker
vadymbanker
30 червня 2023, 7:14
Открывайте тариф Моя Картка! Это лучший.
StarFighter27
StarFighter27
30 червня 2023, 16:15
Выдача карты сама по себе бесплатная процедура. С Вас содрали скорее всего страховку или что-то подобнее. Комиссия 1? + 5 грн — это полный грабеж
19036256
19036256
1 липня 2023, 0:14
По перше, зняття готівки У БАНКОМАТІ ЛЮБОГО ІНШОГО БАНКУ БЕЗ КОМІССІЇ, а в банкоматі свого Ощадбанку тим паче без коміссії.Відкриття картки безоплатне Вам підсунули страховку.І Ви якийсь прихований мільйонер, що Вам треба для своїх потреб знімати по 50тис? Скоріш всього Ви не хочете ФОП відкривати, а це не сплата податків.Тому банк і встановлює обмеження по лімітах.
Ukrsamover
Ukrsamover
1 липня 2023, 7:46
При оформлении карты Вы оформляете и подписуете договор ДКБО. Читайте. Там прописаны условия и тарифы . С продуктами банка можно ознакомиться на сайте и выбрать то что Вам подходит.Это займет не больше времени ,чем писать возмущенный отзыв. А по поводу оплати больше 5000тисяч с документами,так это до НБУ.