42 хвилини спілкування з оператом Ощадбанк ні про що!

Sergio1963 14 червня 2023, 20:16
Як Вимушено Переміщена Особа (читай — біженець з 2014 року), змушений на нещастя мати 2 карти Ощадбанку (для соцвиплат і пенсійну, бо в інших банках рахунки для ВПО відкрити не можливо згідно законодавчих постанов.)
14.06.2023 р. через додаток Ощад24, з карти для соцвиплат намагався оплатити комунальні послуги з власного рахунку, власними коштами в державному Ощадбанку, на рахунок ОСББ, також в державному банку АТ КБ «ПриватБанк».
Отримав повідомлення від системи що подібний переказ коштів не можливий!
Так само невдало спробував оплатити послуги в державному додатку ДІЯ з власної пенсійної карти.
На мій дзвінок в Ощадбанк, з цього питання, на номер 0 800 210 800, оператор Наталья, з перервами на внутрішні консультації, протягом 42 хвилин!!! пояснювала мені що:
1. Згідно постанови кабінету міністрів України 0637 від 05 листопада 2014 року! проплати на нібито довільні реквізити (під довільними реквізитами Ощадом малося на увазі ІВАN рахунок ОСББ UA693052… в державному ПриватБанку.) для власників карт ВПО — заборонені!!!
2. Аналіз оплати з моєї пенсійної карти Ощадбанку через додаток ДІЯ показав що оплата здійснювалася нібито на іноземний рахунок (в сумі 254грн.!) Яка теж заборонена!
Увага!!!
Мені були надані рекомендації:
а) Відкрити карткові рахунки в інших банках не як ВПО! і оплачувати послуги не як ВПО!
б) Зняти кошти з карти в банкоматі і оплатити послуги готівкою через касу банку!
НотаБе. Попросив прийняти скаргу на дії Ощадбанку і надати мені письмові пояснення в відмові платежів на електронну адресу. Чекаю…
ПиСи. З досвіду спілкування з подібними установами, всі сьогоднішні розмови з оператором Ощадбанку записані на диктофон в телефоні.

natashaGra
natashaGra
15 червня 2023, 10:01
Здесь не могут от слова совсем. Пишите им в соцсетях
19036256
19036256
15 червня 2023, 10:28
Sergio1963,розумію,всяке буває,дозвольте Вас спитати ,а з 2014 року у Вас проходили оплати комунальних послуг,Ви платили всі ці роки,а тепер не можете?Чи у Вас не було можливості платити всі 8років через додаток цими рахунками? Пошукайте в facebook,там поки що відповідають на звернення,тут з січня 2023 року припинили відповідати на коментарі та запитання.
Sergio1963
Sergio1963
15 червня 2023, 11:10
З 14го року пенсійний рахунок мав в приват банку. Проблем з проплатами комунальних не було. Після примусового переходу до Ощад, платила дружина зі своєї зарплатної (також в приват). Це мій перший досвід роботи з Ощад в намаганні оплатити державні послуги.
StarFighter27
StarFighter27
21 червня 2023, 14:44
Есть другие электронные ресурсы, где можно проводить свои платежи минуя Ощад24
OkeyDoki
OkeyDoki
15 червня 2023, 23:55
Ну так для этого есть цифровая карта в ощаде…

для мигрантов оплата по реквизитам заблокирована с начала войны и оплата с этих карт по определенным MCC кодам тоже.

Решение проблемы. Открываешь в ощаде моя карта — цифрова, переводишь на нее деньги и с нее платишь в интернете или по реквизитам…

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / 42 хвилини спілкування з оператом Ощадбанк ні про що!