Безпідставне блокування карти пенсіонера-інваліда!!!

katerina1979 11 червня 2023, 16:44
Сьогодні у неділю я дізналася про блокування своєї пенсійної карти Ощадбанку через смс. Зателефонувавши на Г Л Ощадбанку мені повідомили оператори, що моя карта заблокована виконавчою службою! Якою саме службою і куди звертатися не уточнили, радили подивитися у реєстрі боржників. Щодо мене в будь-яких реєстрах немає жодної інформації і в єдиному реєстрі боржників також!!! Телефонувала в Державну виконавчу службу. Там також підтвердили відсутність будь-яких ВП щодо мене!!! Ощадбанк просто заблокував мою карту пенсіонера і вирішив таким чином проблеми держави залишивши мене без будь-яких засобів існування! Що коється в нашій країні, аааааа???

Lolik1837
Lolik1837
11 червня 2023, 19:05
«Зателефонувавши на Г Л Ощадбанку мені повідомили оператори, що моя карта заблокована виконавчою службою!»

Но вряд ли работники банка сами от себя или для своего удовольствия будут выдумывать, что на вас есть исковое производство .
katerina1979
katerina1979
11 червня 2023, 19:22
Намає жодних проваджень згідно з Єдиним державним реєстром боржників та Єдиним державним реєстром виконавчих проваджень!
Jokets
Jokets
12 червня 2023, 15:34
А было ли исполнительное дело по вам? То что нету никаких действующих сейчас, не значит что о закрытие дела исполнитель сообщил в банк
Валерка Котовский
Валерка Котовский
12 червня 2023, 11:23
Зачем звонить идите в отделение и требуйте письменный ответ о причине блокировки карты, плюс напишите ощад банку в фейс буке (стр можно найти на сайте ощад банк в самом низу), возможно вы не в главное отделение Киева звонили, а ваше городское местное, если конечно вы не из Киева, у вас не указано…
SergeyNina
SergeyNina
12 червня 2023, 20:25
Идите в отделение, если там сидят опытные то они все увидят и помогут что делать скажут. Если нет исполнительных производств то это просто ошибка

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Безпідставне блокування карти пенсіонера-інваліда!!!