Комісія за зняття готівки на касі

oks2023kherson 10 червня 2023, 20:31
Хто має нещастя обслуговуватися у цьому банку — зверніть увагу на такий підпункт у тарифах:
Якщо коротко — готівка на касі супермаркета чи аптеки видається з комісією, навіть з пенсійних карток. Я не знаю іншого такого жадібного банку. Всі інші, про яких я знаю, видають без комісії.
Докладно прямо цитую із тарифів:
Зняття грошових коштів готівкою з платіжних карток Masterсard, Visa одночасно з проведенням операції оплати через POS-термінал, що встановлений на касі торгово-сервісних підприємств:
через POS-термінал Ощадбанку, що встановлений на касі торгово-сервісного підприємства 2 грн.
через POS-термінал інших банків, що встановлений на касі торгово-сервісного підприємства 1,5% +5 грн.

10 червня 2023, 22:02
Снимай наличку в банкомате
и будет тебе бесплатное счастье…
10 червня 2023, 22:41
Вірно. Але це Херсон. В нас по чергах регулярненько прилітає. Звісно, під банкоматами стояти небезпечно. Багато хто знімає на касі. Але мало хто оце про комісію знає.
Dia Bon
Dia Bon
23 червня 2023, 18:12
А при чому наїзд на банк? Це загальні тарифи, з якими ви можете ознайомитися на сайті банку. Як кажуть: «не знання законів, від відповідальності не звільняє».
24 червня 2023, 0:02
Загальне правило для більшості банків — на касі знімаєш по тарифах зняття у банкоматах.
Наїзд на банк зумовлений тим, що викликає огиду фірмовий стиль Ощадбанку.
Заробіток на несподіванках-дрібних капостях.
Приклад: «у нас безоплатний інтернет-банкінг». Ага, сам безоплатний. Але ви ж не полізете у тарифи шукати строку — платна чи ні смс-ка для входу у банкінг. Бо треба про ту капость вже знати, щоб полізти у тарифи і шукати де воно написано. А звідки знати, якщо в усіх банках це безоплатно, лише тільки Ощадбанк знімав 7−10 грн. за місяць за смс-ски для входу.
В Ощадбанка був багато років, мабуть, єдиний платний інтернет-банкінг. Ту плату люди обходили додатковими картками, нервами, вимиканнями смс тощо. Або не знали.
Ніби-то це недавно скасували.
24 червня 2023, 13:27
Oks2023kherson

Тарифы всегда надо самостоятельео изучать, не зависимо от банка.

Откройте карту «моя картка», у которой смс-ки для входа в интернет-банкинг бесплатные и не парьте мозги ни себе ни другим…
24 червня 2023, 14:05
Я лично считаю, что к этому банку нельзя притрагиваться даже палочкой и даже издали. Но сейчас я была вынуждена вникнуть в не свои проблемы. Карта пенсионная. Этот пенсионер маломобильный, и он потерял дважды по полчаса у них в отделении,чтоб заказать и забрать пенсионную карту, у которой просто закончился срок действия. Да, он дважды там им был нужен, и без вариантов. Он сейчас вникнет и главное побежит разбираться с картой Море. Моё мнение- зарабатывают они на таких людях очень бессовестно и регулярно. На этом откланиваюсь и ухожу из этой странной дискуссии.
24 червня 2023, 21:19
Oks2023kherson
«Карта пенсионная.»

Я же написал — откройте вторую карту «моя картка»
и будет вам бесплатный интерет-банкинг.
А чтобы не снималась абонплата за счёт без движения,
раз в квартал пополняйте карту «моя картка»
и с неё оплачивайте, например, мобильную связь
бесплатно через сайт мобильного оператора.

И будет вам всё бесплатно…
StarFighter27
StarFighter27
11 червня 2023, 13:23
Кроме комиссии в кассе могут снять еще за страхование

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Комісія за зняття готівки на касі