Ощадбанк — Шахрайство Співробітників, Службова недбалість та Введення в оману

Vadim79 6 травня 2023, 12:34
Під час мого звернення у відділення Ощадбанку співробітники безпідставно відмовились виплатити гроші моїй 1.5 річній дитині з рахунку відкритому при народженні. Як результат — Навмисне невиконання умов Договору. Спеціаліст та Начальник відділення жодним чином не реагує та звісно їм плювати на те що дитина потребує. Ощадбанк — Ви організація без совісті, сорому та моралі яка обкрадає дітей навіть у воєнний стан. Ви гірші мародерів.

7 травня 2023, 8:44
В договоре кто забрать деньги может ?
7 травня 2023, 9:45
В договорі вказано «вкладник або його законний представник».
19036256
19036256
7 травня 2023, 12:41
Яка причина відмови, очвучена керівником відділення? Ви до банку ходили с дружиною? Спробуйте підійти до банку повною сімьєю.В сім'ях різне буває.Банк не видає гроші навіть дітям паралізованих батьків, які знаходяться на утриманні цих же дітей.
8 травня 2023, 7:40
Ніякої причини відмови не вказано. В Банк звернувся самостійно. Я Батько дитини є його законний представник. Будь який вкладник звертається в банківську установу самостійно, або через законного представника. Виходячи з Вашої пропозиції та логіки будь-який який адвокат по довіреності повинен брати дружину чи інших родичів першого ступеня для звернення в банківську установу? Це абсурд.
13 травня 2023, 9:33
Вы открывали депозит? Я так понимаю что нет
13 травня 2023, 22:12
Рахунок відкритий на дитину. Власник рахунку — дитина. Яка різниця хто його відкрив?
7 травня 2023, 20:57
Если отказ, то в письменном виде чтобы описали причину
8 травня 2023, 7:48
Відмовляються письмово фіксувати відмову. Без пояснень. На гарячій лінії Ощадбанку сказали що їх співробітники зобов’язані виконати мою вимогу в той самий день. Більш того максимально протягом 2-х годин з моменту звернення Вкладника. Але тим місцевим співробітникам на посадові інструкції та правила плювати.
25 травня 2023, 11:16
Значит сидите там пока не дадут письменный ответ) я уже давно понял ощад банк теневой банк который чихает на законы) увы

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощадбанк — Шахрайство Співробітників, Службова недбалість та Введення в оману