us4qq 27 квітня 2023, 23:16
З Ощадом не хотів мати ніяких справ взагалі, ще пам«ятав як вони кинули всіх своїх клієнтів на гроші під час розпаду СРСР. Але будучи військовим пенсіонером держава, видавши свій закон, не залишила мені вибору — тільки пенсійна карта Ощадбанку без варіантів. Якби не піклування держави про Ощадбанк, куди вона всупереч волі громадян, сіломіць їх туди зганяє (бюджетників, пенсіонерів), з таким сервісом та відношенням до клієнтів він давно б вже збанкрутував. Спочатку вони закрили своє відділення в моєму селищі, а згодом й ліквідували банкомат. Два роки тому, для заміни пенсійної картки на нову, в зв»язку з скінченням терміну картки, потрібно було 2 рази їздити у сусіднє місто за 50 км та дві доби стояти у черзі, жах… Але 2 тижні тому вони перевершили в своєму сервісі самі себе. Здійснював переказ з картки Ощад на картку іншого українського банку (раніше вже не раз на неї перекидав свої кошти) під час здіснення переказу видало мені повідомлення в додатку Ощад24 — збій в роботі сервера, спробував здіснити переказ повторно, мені заблокували й картку й вхід до додатку Ощад24. Звернувся до операторів підтримки банку, ті здіснивши мою ідентифікацію особи в телефоному режимі відповіли мені, що моя картка скомпрометована, так як я здіснював переказ коштів на картку яка в них знаходится в чорному списку, як картка шахраїв. Я повідомив їм, що моя картка знаходится в мене, її номер та інші данні я нікому не передавав, в інтернеті та магазинах нею не розраховувався, ніяких дій щодо порушення договору з банком не скоїв, чому мені заблокували доступ до коштів та додатку не зрозуміло. Мені запропонували взяти документи та звернтися до відділення банку. Я повідомив, що мешкаю на окупованій території та не можу цього зробити, та попрохав їх розблокувати картку та доступ до додатку он-лайн або по телефону, встановити мою особу можливо без проблем — наприклад як це робить -Приват-банк, через онлайн кімнату, відеодзвінок, таемне питання та інш. Відмовили, тільки особисте відвідування банку. На зауваження, що пенсійна виплата на картку є єдине моє джерело існування та без неї я буду вимушений оформлювати російську пенсію або шукати роботу на окупованій території їх залишило байдужими. Передзвонив їм через тиждень й запитав номер реєстрації звернення банку до правоохороних органів з приводу шахрайства з приводу якого вони заблокували мені картку (адже якщо вони знають про злочин та не повідомили про нього до поліції то самі здіснюють злочин) нічого мені не надали, сказали, що це лише підозра. Минуло 2 тижні, нічого не змінилося з того часу. Саме цікаве, що мені картку заблокували, а ту картку яка в них у чорному списку — ні. Перечитав відгуки про банк на цьому сайті — без коментарів… Побачив й майже таку саму історію як і в мене: чоловік перебував за кордоном й йому заблокували картку позбавивши змоги користуватись коштами. Сьогодні обзвонив 4 своїх товаришів з селища з якими разом працював, виявилося їм також всім заблокували картки в цьому місяці. Роблю висновок: банк блокує рахунки всім клієнтам які внаслідок війни перебувають за межами країни або на окупованій території та не можуть фізично прийти до відділення банку, таким чином має змогу використовувати кошти своїх клієнтів для свої оборудок скориставшись горем громадян України під час війни, знаючи заздалегідь що останні нічого не зможуть зробити та кидаючи їх на призволяще. Робіть висновки самі: хто тут шахраї та хто наживається на людському горі під час війни…

Валерка Котовский
Валерка Котовский
29 квітня 2023, 9:59
Отмороженный банк и скрытный) яб не советовал вообще им пользоваться, любая блокировка затянется на месяцы:) Решить ничего не могут, а если и пытаются то тянут время на месяцы, в общем обходите стороной, если получаете пенсию, при смене власти, меняйте этот банк:)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Самий жадібний до чужих грошей банк Ощад з жахливим сервісом до клієнтів. З Ощадом і шахраїів не потрібно.