Розголошують персональні данні

Александр Рубцов 27 квітня 2023, 15:19
26.04 при вхідному дзвінку з контакт центру Ощадбанку, я взяв телефон своєї дружини (вона була зайнята, а я не знав хто телефонує), то оператор запропонував покликати мою дружину та назвав її ім'я та по батькові. Стає питання, на якій підставі оператор контактного центру державного банку розголосив персональні данні моєї дружині, першому, хто підняв слухавку? Вважаю такі дії оператора некомпетентними та такими, яки призводять до витоку персональних данних третім особам без погоджження саме з власником персональних данних.

27 квітня 2023, 16:29
Интересно, а как оператору Эзоповым языком надо было позвать клиента, причем не называя его имя и так, что бы к трубке подошел именно тот человек который надо и что бы ошибки не произошло?

П. С. А САМОЕ ГЛАВНОЕ — а не учили элементарной культуре — НЕ брать чужие телефоны и НЕ отвечать на звонки, которые не тебе адресованы.? Элементарный вопрос воспитания — не тебе звонят, не на твой телефон- не хрен трубку поднимать.
2 травня 2023, 18:31
У шахраїв немає культури. Маючи Ім'я та по батькові та знаючи що ця людина є клієнтом Ощада, щахрай може застосувати багато схем для заволодіння і додатковою інформації в користних цілях.
3 травня 2023, 5:53
Да не городите вы чушь. Вы что? Из той породы мужиков ревнивцев, который каждый шаг жены контролирует и берут телефоны жены для проверки ? Зачем вы вообще ЧУЖОЙ телефон взяли ? Это не ваш телефон и звонок не вам адресовался
27 квітня 2023, 21:55
Александр Рубцов,те що Ви написали,то є маячня.Номер телефону зареєстрований у банку на им’я свого клієнта,тому оператор і звертається до свого клієнта,а не до сторонніх,які беруть не свій телефон.Для перевірки,якщо Ви не клієнт Ощадбанку,спробуйте зі свого номеру набрати Ощадбанк,і Ви почуєте,що Ви не є клієнтом Ощадбанку,ось така там система захисту данних своїх клієнтів-чужих вони не індефікують,а своїх визначають по ФІО.
2 травня 2023, 18:33
Відповідно до ЗУ «Про захист песональних данних» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2297−17#Text, особлисо з ст. 14 «Стаття 14. Поширення персональних даних
1. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних.
2. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту, прав людини та для проведення Всеукраїнського перепису населення.
3. Виконання вимог встановленого режиму захисту персональних даних забезпечує сторона, що поширює ці дані.
4. Сторона, якій передаються персональні дані, повинна попередньо вжити заходів щодо забезпечення вимог цього Закону.
Своїми діями оператор Ощадьанку = Ощадбанк порушив принципи цього законодавства.
1 травня 2023, 19:59
Александр, оператор звонила Вашей! супруге, и конечно спрашивала ее, а не Вас.

2 травня 2023, 18:36
Оператор банку не мав права розголошувати персональні данні свого клієнта першому зустрічному, якій візьме слухавку.
2 травня 2023, 18:29
Хто бажає, ознайомтесь з ЗУ «Про захист песональних данних» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2297−17#Text, особлисо з ст. 14 «Стаття 14. Поширення персональних даних
Уявимо, що телефон був викрадений, номер ще не встигли заблокувати, обана, а тут такій Ощадбанк, якій просить покликати до слухавки і називає Ім'я та по батькові. Маючи номер телефона і мінімальні данні я як шахрай вже можу зробити багато протиправних дій (да я багато схем знаю). Звертаю увагу оператор не питав ким я приходжусь, і хто я такий, а одразу попросив передати слуховку і назвав Ім'я та по батькові. Такі дії оператора порушують саме ст. 14 вищевикладеного закону, тому рахую свій відгук справедливим, а захістникам Ощаду бажаю щоб з їхними персональними данними в цьому банку було все гаразд.
2 травня 2023, 18:37
Чекаємо на офіційний відгук. Дату, час, та номер телефону на якій був здійснений дзвінок вкажу при особистому зверненні до Ощаду.
3 травня 2023, 11:45
Официального ответа Вы здесь не дождетесь. пишите либо на сайт Ощада либо на страницу в Фейсбук
4 травня 2023, 1:49
А що тут радити,чоловік не розуміє,що він пише.Хто розголошував інформацію-НІХТО.Рубцов не займайтеся маячнею.