Шахрайство через чат-бот ощадбанку

supergoldbux14 4 квітня 2023, 14:35
23.12.2022 р. о восьмій ранку мені прийшло повідомлення про переказ з моєї картки 9103 грн на карту іншого банку. Я зайшла у мобільний додаток та побачила, що об 8:03 з моєї картки дійсно хтось перевів кошти на картку ****-****-****-****, яка відразу ж стала неактивною. У цей день додатком я не користувалася, доступ до карти є тільки у мене особисто, цю карту для платежів на сайті не підключала. У додатку написано, що переказ було здійснено через мобільний додаток. Жодних підтверджень у додатку я не надавала, коди смс мені не приходили.
Пізніше прийшло багато смс повідомлень від ощадбанку наступного змісту: 2022−12−26 13:42:30
Dlia kartky 5−265* token ****5974 deaktyvovano!
oschadbank.ua/chat. Ще раз наголошую я нікуди не заходила та операцію не підтверджувала. Звернувшись у відділення ТВБВ № 10019/017 в Тернопільській обл., я написала заяву — скасувати платіж. Подзвонивши на гарячу лінію Ощадбанку — заблокувала картку.
Консультант підтримки порадила звернутися у кіберполіцію: заява написана, відкрите провадження, слідство триває.
На картку отримала заробітну плату, яка була вкрай необхідна. 22.12.2022 року було зарахування цих коштів, а вже наступного дня їх перевели, дуже дивно! Впевнена, що служба безпеки банку ніяким чином вирішували це питання не буде, адже відповіді на моє звернення ще досі неприйшло.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
4 квітня 2023, 21:01
Возможно вы когда-нибудь переходили по ссылкам помощь от ощад\приват\пумб и др банков, скорее всего слили свои пароли туда вот и все…Просто так приложение взломать не могут, без кода смс это бред.
Jokets
Jokets
5 квітня 2023, 4:28
Ну якщо гроші відправлено як через додаток і на іншу карту то банк нічого і не винен вам. То вже лише поліція питання розглядає
5 квітня 2023, 14:01
Supergoldbux14, Взагалі служба безпеки банку НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ таким розслідуванням, вона охороняє банк, а по Вашій справі -цим займається тільки полиція.Банк НЕ МОЖЕ скасувати переказ, звертайтеся в поліцію і там напишить заяву, а банк надасть поліції данні по цій операції.Ви пишете, що у цей день, Ви не користувалися додатком, візміть на увагу, що Ощадбанк запізнюється переказами і інформацією по рахунку день коло трьох діб, згадуйте коли та де Ви користувалися десь три доби назад.
5 квітня 2023, 14:17
У відгуку Ви згадуєте чат-бот?Дійсно в телеграм існує шахрайский чат-бот,де вони називаються чат-бот Ощадбанка,який до цього банку не має ніякого відношення,якщо Ви щось там розголосили,то до банку не може ніяких претензій,я колись теж на них потрапила.коли в мене питали всю секретну інформацію,я зразу зрозуміла,що це шахраї,подивіться на скрин-шот.як шахраї мене обізвали.коли я їм нічого не розкрила.Вони теж підписані,як Ощадбанк. https://www.otzyvua.net/uk/oschadbank.html#fancybox-button-gallery-4

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Шахрайство через чат-бот ощадбанку