Вже п’ятий раз за два роки відділення закриває рахунок

DariaAl 2 квітня 2023, 16:16
Чому люди закривають рахунок, через деякий час ви його знову відкриваєте? А потім приходить, щоб оплатити за обслуговування, а сьогодні взагалі прийшло, що ще й винна за відсотки 170 грн. Хоча ліміт був закритий два роки тому! Рахунок закритий в тому році! Поясніть, що за шахрайство! В банкінг зайти не можу, так як картки давно вже немає, на лінії посилають на відділення! Сенс знову йти туди якщо головний офіс керує як хоче😡

Три літри
Три літри
2 квітня 2023, 16:29
А ви пересвідчились рік тому що ваш рахунок дійсно був закритий?
2 квітня 2023, 18:34
Звісно! І кредити і ліміти все було закрито! Я сама працювала в Ощаді і знаю, що бек офіс через час відкриває знову! Через це я і пішла з цього дурдому, так як, я не могла пояснити людині, яка береже кожну копійку, чому з неї знімають кошти. Я закриваю вже третій раз, собі, терпець урвався
19036256
19036256
3 квітня 2023, 14:59
DariaAl,за всі 9 років перший раз таке чую ,хоч Ви і працювали в Ощадбанку,а я ніколи,то зі мною ні разу такого не було.Вам ліпше знати,чому так відбувається,може у Вас був якийсь тарифний план,що треба по іншому закривати рахунок?Неодноразово закривали крединті картки,без відкриття яких деякі відділення ,для плану,не хотіли випускати безкоштовні пенсійні картки,після виходу сроку випуску.Закривала собі і чоловіку,і ці картки не вспливали повторно.
3 квітня 2023, 22:47
Добре, що з вами такого не було
2 квітня 2023, 18:38
І останній раз (третій) я закривала літом! А за 8 місяців прийшла, ось смс що винна знову 200 грн за КЛ.
energy1
energy1
3 квітня 2023, 22:31
Якась дивна історія, нелогічна, а можливо, й неповна. Якщо Ви працювали у банку, то у Вас були специфічні відносини з банком. І саме тому простим закриттям рахунку їх неможливо припинити.
3 квітня 2023, 23:18
Відносини тут ні до чого. Історія не повна тільки в тому, що зп я получала в Ощадбанкі, закрила зарплатну картку і рахунок при звільненні (тому що картка була преміум і раз у місяць знімали за обслуговування). На новій роботі сказали йти в Ощад, відкривати знову картку (я й відкрила звичайну зарплатну з якою зараз проблеми). Сьогодні була на відділенні, дівчата розводять руками. Будемо розбиратись

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Вже п’ятий раз за два роки відділення закриває рахунок