вкрали грошi з картки без смс чи коду пiдтвердження

ощад банк це самий гiрший банк.грошi може вкрасти кожен сраний рваний, дзвониш на гарячу лiнiю годину, потiм начинае мекати якась або якийсь недолюдок. «MOBILE BANKING»? вкрали 5000грн смс нi код не приходили позвонив на гарячу лiнiю, а воно менi каже що зробити нiчого не можуть.питаю дурня як так може статися що нi смс нi код не прийшли, а вiн менi у вiдповiдь це шахрай вкрав.звертайтесь в кiбер полiцiю.кошти вже не повернути.шо хочу сказати. шо держава у нас шо державний банк, де звязався з державою там тебе чекае бiда, обдеруть по повнiй

Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 березня 2023, 22:13
Взломать приложение врядли могли бы, скорее вы тыкнули фишинговую ссылку аля * допомога от приват\ощад\пумб* и попались введя там пароль якобы на сайте ощад, так взламывают приложения, а потом заводят ваши деньги в крипту и всё, кибер полиция так же ничего не сделает, они обратятся в банк, а банк скажет это банк тайна идите гулять.
19036256
19036256
21 березня 2023, 23:11
Vados1982, без Вашої помилки цього не може статися. Згадуйте хто Вам писав у СМС або дзвонив, з нібито служби безпеки банку або від оператора мобільного зв'язку? Без кодів неможливо нічого вкрасти, люди на не підконтрольній території свої гроші не можуть зняти, тому що у них не працює мобільний зв'язок і СМС з кодами не приходять. У них гроші на місці, але без СМС не працює. Щоб зняти гроші на Ваш телефон, приходять коди, а інакше ніяк.Банк Вам відповість, що Ви самі розголосили банківську таємницю Вашого рахунку третім особам…
22 березня 2023, 0:03
Меньше по всяким чатботам лазь…

Обычный взлом: последние 4 цифры карты; номер телефона; потом смска с подтверждением; пин код. и скажи байбай денюжками.

Mobille banking перевод в самом приложение номер карты в приложение можешь увидеть куда деньги отправили…
vados1982
vados1982
23 березня 2023, 21:27
Картка пенсiйна використовувалась тiльки в банкоматi . який чат бот???якого ти тут шукаеш тормоз конченний?
24 березня 2023, 8:41
Ну конечно, зайди в историю ощада моб версию и если увидишь номер карты на которую ушли, а ты увидишь то подумай кто из нас конченный))
alexhp
alexhp
22 березня 2023, 19:08
Вам пояснили що можливо трапилось навіщо людей так ображати

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / вкрали грошi з картки без смс чи коду пiдтвердження