Проблема перерахування коштів між банками

Vitaliy2234 11 березня 2023, 11:34
8 березня зробив перерахування власних коштів, з карти Монобанку на карту Ощад. Кошти надійшли та були зняті в банкоматі Ощад. 11 березня прийшло смс з банку, про заборгованість на суму денного переводу. Я звернувся на гарячу лінію Ощад банку. Мені пояснили «що Монобанк не підтвердили цю транзакцію» але в мене є електронні виписки, що транзакція здійсненна. Яку я можу надати. Фахівці Монобанку сказали «що з їхньої сторони всі запити відправлено» В свою чергу Ощад банк не підтверджують надходження коштів. По результатам таких дій, я тепер повинен погасити заборгованість своїх коштів в сумі 1500 грн. І сплати відсотків за їх використанням.
Прошу розібратися з даною ситуацією.

SergeyNina
SergeyNina
11 березня 2023, 17:14
Ждите три банковских дня. Если деньги не вернулись на карту монобанка автоматически звоните в колл центр или идите в отделение пусть подтвердят что деньги вернулись назад и причину пусть скажут или что за ошибка почему деньги вернулись назад Далее пишите в суппорт монобанка и указываете что деньги вернулись назад
13 березня 2023, 17:16
SergeyNina,причина в овердрафте,в Ощаде три дня переводы «временно заблокированы».
natashaGra
natashaGra
13 березня 2023, 12:03
Здесь банк не поможет и не ответит, пишите в соцсетях банку
13 березня 2023, 17:14
Vitaliy2234,8 березня Ваші кошти на рахунку Ощадбанку були «тимчасово заблоковані»,їх в ніякому разі не можна було чіпати три банківські доби,щоб не потрапити в овердрафт,скоріш всього сталася ця подія.Ви в банкоматі зняли не свої кошти,а позичили їх у Ощадбанку.В Ощадбанку термін зарахування переказів і коштів відбувається від 2-х годин до 3-х банківських діб,а частіше це складає три доби.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Проблема перерахування коштів між банками