Просто ЖАХ

380996350484 4 березня 2023, 12:15
Обслуговування банку просто жахливе, сервіс працює відстійно, нічого не продумано, оператори в чатах відповідають по 20 хвилин на прості питання, списуються гроші за інформування, але смс не приходять, карту закрити неможливо без звернення до банку, просто заробляють на людях просто так, комісії нереальні, найжахливіший банк у світі, не розумію як за заблокованою картою, якою не користуються, можуть знімати 7 грн за інформування якого немає

5 березня 2023, 9:51
Переключить информирование можно на бесплатные пуши в тг, без оператора.
5 березня 2023, 16:27
Мне ответили,что по пенсионному счёту «Мой счёт» не возможно отключить СМС оповещение.О существовании «Моя картка» прошу не вспоминать,уже было.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 березня 2023, 12:16
Яким чином це можна зробити?A по яких картках бо я знаю тільки по деяким смс інформування безкоштовне я наприклад цифрову віртуальну відкрив для цього діла або кредитку треба мати ну і реєстрація ощад 24 звісно на ці картки повинна бути
16 березня 2023, 7:46
Звонком в колл центр возможно изменить метод информирование по карте либо в тг.
5 березня 2023, 16:36
380996350484,у Вас не було інформування,бо Ви не користувалися рахунком, а надходження і зняття коштів це не є користуванням,якщо б Ви наприклад в Ощад 24 оплачували б коммунальні послуги,до речі,ці оплати без коміссії,то для таких оплат приходять в СМС коди,ось за що знімають 7грн. Якщо Ви не користуєтесь карткою,блокування не звільняє Вас від оплати за обслуговування, то Ви ЗОБОВ’ЯЗАНІ закрити рахунок,бо згідно тарифу банку,є ще коміссія за обслуговування неактивного рахунку,а це 100грн. в місяць
banshee
banshee
7 березня 2023, 22:05
За те що приходять одноразові коди підтвердження в смс — комісія не стягується. Послуга інформування то лише повідомлення про зарахування або списання коштів.
Gekata666
Gekata666
5 березня 2023, 18:44
Повністю погоджуюсь з вами, сервіс нікудишній, оператори тупорилі, зате у відділенні банку дістають зі своїм ощадом мобільним, дістали… встановлюйте, користуйтеся… нехай ваші такі розумні, ті хто придумав цей Ощад 24 доведе його до путя… хоча це вряд чи, ви тільки гроші з людей стягуєте
… ганьба
6 березня 2023, 18:43
Ну і що робити? повернутись до тих часів років на 40 назад оператор і касир і щоб заплатити чи отримать черга на 2 3 години.
StavkaOk
StavkaOk
18 березня 2023, 10:03
Не маніпулюйте, виправдовуючи безлад у держструктурі. Ощад не має стимулів удосконалюватися, бо немає персональної відповідальності менеджмента.
18 березня 2023, 16:45
Ви не праві мільqони людей користуються мобільними додатками ощад і все получается і будь ласка напишить конкректно які моменти в додатках не задовольняют вас.