Через технічні проблеми банку можна залишитись без грошей

igorzyden 1 березня 2023, 13:52
Виникла необхідність переказу коштів з картки через сайт https://online.oschadbank.ua

Авторизувались в особистий кабінет, ввели картку отримувача, натиснули «Оплатити», ввели код підтвердження з смс. Але з’явилось повідомлення «Неможливо виконати операцію. Спробуйте пізніше».
Спробували ще двічі повторити — з’явилось таке саме повідомлення.

Але, коли через пару хвилин почали переглядати залишок, то виявилось що ті операції, де банк повідомляв про технічну помилку, були виконані, а кошти списані.

При зверненні на гарячу лінію банку, консультант Андрій лише повідомив «Нічим не можу допомогти. Вирішуйте питання з отримувачем коштів».

Тобто, технічна проблема у банку, а вирішення проблеми перекладається на плечі клієнта.

А для шахраїв це взагалі може бути сигналом, що якщо вкрадуть у когось кошти — банк не буде на це зважати і лише відповість «Це ваші проблеми. Що хочете тепер — те і робіть»

19036256
19036256
1 березня 2023, 23:11
Igorzyden, Якщо ви відправите гроші шахраям банк теж нічого не зможе зробити, а скаже Вам, щоб Ви просили одержувача повернути кошти.Якщо Ви заплатили за коммунальні, то не засмучуйтесь, вони будуть на Ваших оплачених рахунках,і в наступному місяці їх врахують.Нажаль це так Є, в мене виникла така ж ситуація, зняло за газ двічи,і оператор відповів, що банк назад платежі не відкликає.
alexhp
alexhp
5 березня 2023, 17:05
Отримувачу кошти зайшли? краще це робити через перекази в меню ощад p2p мінімальна коміссія або без неї і ощад 24 непотрібен.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
13 березня 2023, 10:10
Скорее всего человек попался на фишинговую ссылку похожую на банковский сайт, ввёл там свои данные и отправил деньги мошенникам, будьте внимательны и проверяйте адресную строку сайта, действительно ли она соответствует оригиналу…Таких случаев сотни, из-за невнимательности и доверии картинки где написано ощад банк вводите логин и пароль, у меня маман так же чуть не просрала 10 штук:)
igorzyden
igorzyden
15 березня 2023, 0:48
Можно было бы предположить, что комментатор не обучен читать и не видит, что даже указана конкретная ссылка, на каком сайте операция проводилась.
Но видя дату регистрации комментатора — сразу понятно из какой кагорты аккаунт зарегистрирован.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Через технічні проблеми банку можна залишитись без грошей