Valerii974 25 лютого 2023, 17:26
Негативні відносини з даним банком в мене виникають не вперше. Спочатку було довге отримання картки Киянина з нав’язуванням кредитної карти. До речі зі слів самих співробітників фінустанови у них є план по видачі кредиток. Махнув рукою на непрофесіоналізм співробітників банку, подумавши, що місце може мати людський фактор.
Сьогодні уже змовчувати зовсім немає бажання, оскільки банк ощасливив мене на мінус 200 грн за обслуговування картки за 2023 рік термін дії якої закінчився 02.2022 року. При цьому картка мною не перевипускалася та нею я не користувався.
Більше з даним банком мати хоч щось спільне відпало будь-яке бажання.

Yuriy50770
Yuriy50770
26 лютого 2023, 9:54
Картку ощадбанку, якою Ви вирішили не користуватись, потрібно закривати у відділенні в якому її отримували, навіть якщо закінчився її термін дії. Бо вона прив’язана до Вашого рахунку який Ви відкрили при отриманні картки, а рахунок автоматично не закривається. Інакше будуть списуватись кошти за обслуговування не картки, а рахунку в банку, або накопичуватись борги. Це прописано в умовах відкриття рахунку при отриманні картки. Читати потрібно уважно! А не звинувачувати банк.
StarFighter27
StarFighter27
26 лютого 2023, 13:59
Это не раз обсуждалось здесь. Давайте снова обсудим. У работников банка действительно есть план по навязыванию кредитных карт. И тут извините, это прихоть вышестоящих шишек. Но Вы имеете право их не активировать и не пользоваться, а через месяц обратиться в отделение и вернуть им карту.
По поводу платы за обслуживания. Каждый месяц с счета недействующей карты списывается 10 грн. Вам надо было закрыть счет, не карту.
19036256
19036256
26 лютого 2023, 18:34
StarFighter27, Вы меня исправляли, а я опять скажу не 10грн, а 100грн. в месяц за неактивный счёт. Пункт VII 7.1 https://www.oschadbank.ua/uploads/0/4869-umovi_tarifnogo_paketu_mij_komfort_z_2021_12_01.pdf

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Уникайте будь-якої співпраці з Ощадбанком, якщо не хочете мати головного болю в подальшому