як мене обслужили

ur5lif 14 лютого 2023, 17:10
5 січня 2023 року у мене пропала пенсія, мені оставили 10 грн, а 7ххх були переведені на картку якогось банку. Іду в ощадбанк -звоніть на гарячу лінію, звоню — ідіть в поліцію, іду написав заяву ждіть ми вас найдем, дві неділі не шукають іду сам. Знову як та що і кіпа паперу ідіть додому ми вас найдем. Читаю в інтернеті що потрібно зробити в подібній ситуації, там нахожу що потрібно написати заяву в банк. 14 лютого іду в банк, питаю що потрібно зробити, нічого не потрібно ждіть. Став посеред залу і думаю як же мене обвели і де прогавив, І бачу над головою кліента що вводить пін код висить відеокамера, понятно, питаю ТВО завідуючу ЧОМУ, відповідь — щоб бачити що кліенту касир видав готівку, а що записуют пін код то це нічого Це сталось в ТВБВ 10020/0421

Ukrsamover
Ukrsamover
14 лютого 2023, 20:34
А до чого тут Ваш пин код? Пин код набираеться при снятии с карты.У Вас что карту украли? Если карта у Вас то пин больше нигде не используеться.
Lolik1837
Lolik1837
15 лютого 2023, 5:48
Странная какая та история. Странная и неправдоподобная
ViktorVoln
ViktorVoln
15 лютого 2023, 13:29
Для Ощада цілком нормальна, ніхто і ніяким чином не хоче розбиратися із реальною ситуаціює, вас будуть гоняти, слати відписки, но втрачену по вині банку пенсію не повернуть
15 лютого 2023, 13:33
Яким боком банк до того що хтось скористався карткою клієнта?
15 лютого 2023, 6:03

Як вже написав колега раніше: пін код використовується виключно при фізичних операціях з картою — в банкоматі чи в терміналі на касі. Переказати гроші знаючи лише пін-код і не маючи карти в руках неможливо. Бо єдине як це можна зробити це вставивши карту в банкомат вибрати на екрані операцію переказу на іншу карту — от тільки там міг бути використаний пін-код. Але ж карту Ви не втрачали.

При переказах через сайти та банківські програми використовується зовсім інший код — три цифри що написані на тильній стороні карти. Навіть якби ви набирали пін-код на терміналі в касі записати ці три цифри камера не здатна.

Краще згадайте де ви могли засвітити номер карти і ці трі цифри раніше, іповідомте про це поліцію.
SergeyNina
SergeyNina
15 лютого 2023, 21:06
Пин код не важен, камера стоит для контроля выдачи наличных кассиром это нормально. Нужно было сразу подать заявку на возврат через отделение. Потом меняете пароль в ощад 24/7 обязательно. Очень важно понять не имели ли доступа к вашему ощад 24/7 ваши родные, они могли украсть вашу пенсию. Проблема если вошли в ваш ощад 24/7 не перебирая пароль и перевели деньги с подтверждением то вернуть их будет нереально
17 лютого 2023, 19:59
Я вас розумію, як нихто інший. 24.01.23р у мене також вкрали пенсію. Тільки залишили 94 копійки. Картку не губила, ії навіть ніхто ніколи не бачив. Навіть у поліції (куди я звернулась) впевнені що без участі робітника банку менш ніж за хвилину здійснити 4 операції по рахунку неможливо. На телефон не поступало, а ні коду підтвердження, а ні дзвінка про запит підтвердження не надходило. Картку я відразу заблокувала. На мої звернення (посилала заказний лист, 12 єлектронних заяв та неодноразові дзвінки) жодной відповіді не отримала. Найгіршого банку в Україні нема! По при Коституційні права і свободи, я навіть не можу перейти на обслуговування до іншого банку, тому що в 2015 році вийшло розпорядження про те, що внутрішньо переміщені особи з Луганської та Донецької областей примусово повинні обслуговуватись тільки в Ощадбанку.

17 лютого 2023, 20:08

Щоб робітнику банку провести таку операцію йому треба бачити вашу картку. Але Ви кажете що її ніхто не бачив. У робітників банків немає якосось чарівного доступу який дозволяє робити перекази без підтверджень.
18 лютого 2023, 8:36
Але, на подив, це дійсно так і сталося. Ще й без мого відома було змінено фінансовий номер телефону по моєму рахунку. То як що це не робітник банку, то хто міг цезробити? Нема ні жодної будь якої відповіді на мої запити. А знаєте, я впевнена, що це не тому що якась там бвнківська таємниця, а просто покривають своїх. Іншого пояснення цім діям чі бездійству просто не існує.

18 лютого 2023, 9:00
То як що це не робітник банку, то хто міг цезробити?

1. Чому ви питаєте це в мене, а не в банка чи поліції?
2. Якщо ви не маєте відповіді на це питання чому ви звинувачуєте банк, а не когось зі своїх родичів хто подзвонив і змінив фінансовий номер чи зробив це через програму у вашому телефоні? Робітнику банку робити це без сенсу — все це фіксується, для нього це як залишити паспорт на в магазині під час крадіжки.

Нема ні жодної будь якої відповіді на мої запити

Які запити? Ви звертались у відділення чи поліцію? Чи ви десь на ФБ написали і чекаєте що вам щось напишуть? Це так не працює.
18 лютого 2023, 14:44
Я одинока людина, тому родичі тут ні до чого. Поліція, кіберполіція, безпосередньо ощадбанк і неодноразово. Еуди ще звернутись
25 лютого 2023, 17:58
Михаїл, ви знімали готівку в касі цього відділення? Ні, ви її знімали в банкоматі. Чи може навіть взагалі платили нею в магазинах. Тож до сього тут ваша фантастична історія про камеру?----- Ні, я знімав готівку в касі цього відділення через 3 хвилин після отримання нової картки, це була пенсія за грудень 22 року, а 5 січня пропала січнева пенсія, моя картка не бувала в банкоматі. Які запити? Ви звертались у відділення чи поліцію? Чи ви десь на ФБ написали і чекаєте що вам щось напишуть? Це так не працює. у відділення банку звиртався- ідіть в поліцію, Заяву треба писати :НІ ІДІТЬ В ПОЛІЦІЮ
17 травня 2024, 19:40
І от минуло два роки даже трохи більше від 5 січня 22 року, в ощадбанку РОЗВОДЯТ руками. Що треба робити якщо пропали гроші. Ідите в банк пишети заяву (в двух примірниках)на якій банк пише -В ПОЛІЦІЮ- копія у Вас Після поліції де вам дадут виписку робите копію і несете в банк На копії в банку роблят відмітку що приняли і йдите додому. Ждіть