Де відкривали карти туди й ідіть

VanDi 31 січня 2023, 13:14
У мене є дві картки ощадбанку, які були відкриті в Сєвєродонецьку (Луганської обл.). Зараз я перебуваю в Києві, і мені знадобилося закрити ці картки. У відділенні ощадбанку мені відмовили в цій послузі, пославшись на те, що ці картки відкрито в Луганській області, і вони не бачать рахунки луганської області. На прохання видати письмову відмову, посилалися на те, що таку відмову може видати головний (начальник, менеджер) відділення, якого зараз немає, бо субота. На гарячій лінії ощадбанку мені запропонували відвідати відділення ощадбанку в Донецькій обл., на запитання, в чому різниця між Донецькою обл. і Києвом, що не те, не інше не є Луганською обл., оператор не відповів.
Ощадбанк ця проблема з обслуговуванням карток інших областей існує не перший рік, ви за весь цей час не могли її вирішити або не хотіли?!

19036256
19036256
1 лютого 2023, 1:22
А нічого,що цьому могла завадити війна в Україні?
VanDi
VanDi
1 лютого 2023, 11:53
Я знаю про цю проблему понад 5 років. За 11 місяців повномасштабної війни ця проблема стає все гострішою, але ощадбанк навіть не чухається.
natashaGra
natashaGra
1 лютого 2023, 12:30
Здесь писать бесполезно, пишите им в Фейсбук. Они тут не отвечают, как и укрсиб. Проблемы клиентов — это только проблемы клиентов
StarFighter27
StarFighter27
2 лютого 2023, 14:16
До нового года Ощад отвечал здесь. После — реакции ноль. Возможно сотрудник уволился либо забрали в армию. Надо писать здесь https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok