Вихідний у робочий день

dino1305 7 січня 2023, 20:01
Другий місяць не можу обміняти картку, так як вийшов термін дії. Два рази приходила до відділення, але там такі черги, що попасти за день неможливо. Працює один менеджер, плюс люди йдуть ще й по запису. Вирішила і я записатися, зателефонувала у колл- центр і записалася на суботу 7 січня, так як у суботу банк працює. Але не тут то було, банк закритий. За мною прийшли ще двоє клієнтів, які теж по запису. Я витратила свій час, кошти на дорогу, здоров’я, хто поверне? Працівники вирішили зробити собі святковий вихідний день, тоді навіщо ви записуєте людей? Ой, не за те наші хлопці воюють з ворогом, взяли б наші захисники і собі вихідний, то, що було б? Наведіть порядок у даному відділенні.

Jokets
Jokets
7 січня 2023, 20:33
А вы почему отдыхаете? Тоже работайте 24/7
16101978
16101978
7 січня 2023, 21:04
Коли це було, щоб банки 7 січня працювали. Дні поплутали?
sanook
sanook
7 січня 2023, 22:21
Святкові - під час військового стану відсутні. Але сьогодні субота і відділення зачинені. Може записані на 17.01?
SergeyNina
SergeyNina
8 січня 2023, 6:47
Вам наверное написали неверную дату записи . 7.01 и 8.01 нерабочие дни
19036256
19036256
8 січня 2023, 14:57
Dino1305,пишить вірно-«ВИХІДНИЙ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ»,який робочий день?Чому ж президент вітав всю Україну зі святом?Прийшло троє непорозуміть,та й ще обурюються.
StarFighter27
StarFighter27
12 січня 2023, 14:41
В субботу 7 января. Вообще то была суббота и ларьки были закрыты. Вы записались по колл-центру. Но он ничего не решает. Вам просто сказали дату для отмазки и все. В следующий раз на Пасху запишитесь на прием и что скажите потом?
Gekata666
Gekata666
3 лютого 2023, 18:20
Маразматичні нитики, то черга їм , то ще щось, чи може ви ВІП клієнт? Ні, стійте тоді в черзі, і не скигліть