Некомпетентність працівників

Iamthebest 31 грудня 2022, 1:22
Відділення за адресою: Львів, вул. Івана Франка, 17
Працівники відділення є повністю некомпетентними. Складається враження, що живуть у своєму, вигаданому світі (особливо менеджер за першим від входу столом, прізвище та ініціали якої навіть не цікавлять, там нема з ким розмовляти), а саме — не були ні сном ні духом про те, що кошти з єПідтримки за вакцинацію згодом могли бути витраченими на будь-що, а не тільки на визначені категорії (книги, театри, кіно), а ще якимось казковим чином комісія за утримання рахунку зарплатної карти не буде зніматися якщо просто ''обнулити рахунок''. Шановні, якщо берете на посаду ''кума, свата, брата'', то навчіть його своїм же правилам!!!

19036256
19036256
4 січня 2023, 17:54
Iamthebest, в чому проблема? Витрачайте кошти єПідтримка за вакцінацію оплачуючи вдома в додатку Ощад 24 коммунальні які пройдуть БЕЗ КОМІССІЇ, чи Ви хотіли, щоб Вам в кассі проводили ці оплати, а не зможуть, бо у Вас нема пластику картки єПідтримка, вона віртуальна,їм треба спочатку зняти ці кошти з цієї картки з коміссією, видати Вам ці кошти в руки, а потім прийняти коммунальні в кассі, теж з коміссією.Я не робітник банку, а пенсіонер, клієнт Ощадбанку з 2014 року.Я свої кошти за вакцінацію витратила в інтернеті оплачуючи комунальні в Ощад24 БЕЗ КОМІССІЇ.Ви не чули таке?