Запрошення до банку

svc62 28 грудня 2022, 19:12
Сьогодні, 28 грудня 2022 року, отримала смс — запрошення на телефон до відділення Ощадбанку м. Київ вул. Вербицького, 18 для зустрічі 29 грудня 2022 року. Яка зустріч, з ким? Дозвонитися до банку не змогла. Зателефонувала на гарячу лінію Ощадбанку, сказали зустріч по продажу продуктів банку. Це нова послуга від банку? Нічого не розумію. Навіщо мені продукти банку? Прошу надати кваліфікаційну відповідь по порушенному питанню. Навіщо я знадобилась банку?
Хочу знати подробиці цієї історії.
Додаю копію смс повідомлення.
Шановний клієнте, Вам призначено зустріч в Ощадбанку
29.12.2022 14:30 за адресою КИЇВ, вул. Вербицького Архітектора, 18. До зустрічі. 0800210800
29 грудня 2022, 9:03
Добрий день. Якщо Вам призначили зустріч у відділення банку, тоді працівники хочуть надати інформацію по нашим продуктам банку які могли б бути корисними для користування. Якщо не має змоги звернутися до відділення в призначений час, тоді при можливості можете звернутися до відділення пізніше в зручний час, та працівники детально нададуть інформацію.

28 грудня 2022, 19:36
До речі, якщо це з приводу актуалізаціїї, то згідно Постанови НБУ вона проводиться раз на 5 років. А карткові рахунки в цьому відділенні я відкривала в лютому 2021 року. Де логіка? За рік щось змінилося? Ні, я жива і здорова. Та й вік ще дозволяє жити.
28 грудня 2022, 21:08
Читай внимательно постанову НБУ, проводиться актуализация может и чаще, на усмотрение банка.
28 грудня 2022, 23:27
Актуалізація повинна відбуватися в електронному кабінеті користувача, а не бігати по відділеннях під час блекаутів, та повітряних тривог, коли Ощадбанк можна помітити з далека за великим скупченням пенсіонерів, яких виштовхали на вулицю.
29 грудня 2022, 0:31
Дуже з Вами згодна. При воєнному стані всі актуалізації повинні відбуватися через електронний кабінет за допомогою ЕЦП. До речі, шановний Ощадбанк, прийміть це до уваги. Додайте в ел.додаток анкету клієнта і все. І робіть свою актуалізацію хоч кожен день.
29 грудня 2022, 0:17
Я читаю дуже уважно, на відміну від тебе. Спеціально для знатоков околовсяческих. (п. 13 Додатка 1 до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу): 1) актуалізація проводиться не рідше одного разу на рік, якщо ризик ділових відносин з клієнтом є високий; 2) не рідше одного разу на 3 роки, якщо ризик ділових відносин з клієнтом є середнім; 3) не рідше одного разу на 5 років, — в інших випадках ,за умови відсутності підозр. В данному випадку це пенсійна і соціальна картка.
29 грудня 2022, 6:00
Я так и не понимаю зачем по пенсионной/социальной карте делать актуализацию данных. Если потеряли фото паспорта/кода / справок в банке да, бывает нужно делаю, за более чем 10 лет делал раз 8 в разных банках. Остальное подгружаю при перевыпуске карты и хватает. Но зачем делать толпы под отделением и нагружать сотрудников бессмысленным занятием не понять мне.
29 грудня 2022, 15:26
А я понимаю, если ничего не делать, то куча народа будет получать пенсию/пособие за умершего человека.
29 грудня 2022, 18:31
Ви себе чуєте? Коли людина помирає її смерть фіксують відповідні органи довідкою про смерть, їнформація з якої повинна попадати до Пенсійного фонду, незалежно від того принесли цю довідку родичі туди, чи не принесли. ПФ автоматично пререстає нараховувати пенсію. А то, що система не відповідає сучасності, це вже головна біль держави. Нехай розробляють програмне забезпечення, яке буде автоматично надавати данні про смерть людини до всіх устаеов, в т.р.і до банку. Для того ми і утримуємо таку армію держслужбовців.
29 грудня 2022, 20:20
Ага-ага Особенно «фіксують» на месте близкому к боевым действиям и под оккупацией!

Уже есть опыт с перезахоронением отчима моей жени — которого пришлось хоронить во время оккупацию в огороде — перезахоронение «фіксують» наши гос-органы на сумму +25тыс грн. Мало того еще дом разрушили, хз что там «фіксують»…
31 грудня 2022, 6:44
Сочувствую, у меня трое сотрудников пенсионеров с соседнего цеха пропали на войне в августе в Херсонской области или убили или в плену или где они никто не знает, пенсия приходит на их карты надеемся что они её когда-то заберут и будут живы. Мне ответили в суппорте что поэтому и актуализацию начали что много клиентов таких как мои коллеги.
31 грудня 2022, 7:50
Вот то-то же — о чем я и пишу! — а если ихними картами кто-то завладел и ими пользуется?
Тут имеет смысл делать актуализацию хоть по несколько раз в год.
1 січня 2023, 12:15
В мене питання до Вас: а звідки ви знаєте, що пенсія цим людям надходить? У вас є доступ до особистого кабінету ПФ цих людей чи до їх банківських карток?
2 січня 2023, 22:41
Это классика: © «Мертвые Души».

Переосмыслить сабж на современный манер — вроде ума и фантазии должно любому хватать, кто закончил школу?

Я то в школе саму книгу не читал — но смысл очень хорошо знаю.
31 грудня 2022, 6:39
Данные о смерти клиента идут автоматически в банк сразу после установления факта. Но не всегда быстро
2 січня 2023, 20:52
Эти сообщения приходят всем и пенсионерам и зарплатные, и даже тем кто очень далеко от фронта, и на Востоке небывали никогда. Им просто делать нечего людей зимой в блекаут и тревоги гонять по отделениям. Садисты одним словом.
29 грудня 2022, 15:27
Сейчас война, для любого клиента применим 2ой пункт!
19036256
19036256
29 грудня 2022, 19:06
Svc62, така ж проблема, пенсіонер одержував картку (мій чоловік)08.в 2020 році, та коли на картку пенсіонера надійшла допомога від ООН його викликають на цю актуалізацію, як вони пишуть згідно закону про финансовый мониторинг «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».Пенсіонер, одержавший допомогу від ООН раптом став підозрюваним у відмиванні доходів від торгівлі зброєю? Поки не було цієї допомоги на картку приходила лише пенсія.Совпадение? Не думаю.
28 грудня 2022, 23:34
По факту актуализация при перевыпуске карты и все. Да и вы можете и не попасть. Наблюдаю длинные толпы людей под многими отделениями ощадбанка как езжу по Киеву
Lana30
Lana30
30 грудня 2022, 14:54
Хотят впарить свои продукты, а ты должен все бросить и бежать к ним. Нормально так придумали.