Забрали гроші

TanyaK19 23 грудня 2022, 10:42
Не доброго дня! Я проживаю на тимчасово окупованій території. Мені прийшла заробітна плата за 4 місяці за простій. До цього нам не платили.Оскільки я маю кредитну карту в цьому банку, я відправила третину коштів на погашення кредиту. Ощадбанк вирішив що я маю дофіга грошей і я краще пальця буду смоктати, аніж годувати себе, дитину і бабусю. Яка доречі залишилась без пенсії, оскільки отримувала на Укрпошті. Забрали всі кошти на списання боргу. До листопада місяця діяла ставка 2% по кредиту. Ті заощадження що в мене були, я ніяк не могла перекинути, погасити заборгованість (немає терміналів, відділень банку). Я дуже розраховувала на ті гроші, оскільки іншого доходу я не маю. Чесно, бажаю власникам ощаду і хто там на чолі у них стоїть, щоб жили так як ми. Дякую
23 грудня 2022, 11:01
Добрий день. Ми розуміємо ту складну ситуацію яка виникає в клієнтів. Тому для зменшення фінансового навантаження, банк впроваджував кредитні канікули які діяли до 31.05.22. Ми також не застосовуємо штрафні санкції та не нараховуємо пеню на період воєнного стану, але щомісячний платіж виставляється для погашення суми боргу. Якщо у Вас є прострочена заборгованість по кредитці, банк може здійснити договірне списання, згідно договору комплексного банківського обслуговування. Також хочемо звернути увагу, що Ви можете здійснювати погашення заборгованості через мобільний додаток або Веб-банкінг Ощад 24/7, що є дуже швидко та зручно.

sanook
sanook
23 грудня 2022, 12:05
Та байдуже їм і на Вас і на інших громадян. Банк це машина по висмоктуванню грошей.