Безвідповідальність та некомпетентність

ViktorVoln 15 грудня 2022, 8:28
11 грудня я намагався зняти з картки Ощадбанку власні кошти в сумі 3000 грн. в банкоматі Приватбанку (САК29213), спроба виявилася невдалою, кошти банкомат мені не видав, на екрані банкомату було написано — «операцію не проведено, кошти з картки не списано» та ще купа технічної інформації. Я, впевнений, що гроші з картки не списано, підійшов до банкомату поруч (САК29212) та зняв ці 3000 грн.
Повернувшись додому, перевірив залишок по картці в додатку Ощад24 і виявилось що, кошти списано з рахунку двічі.
Я одразу, ще не пройшло й години з моменту здійснення операції, зателефонував на гарячу лінію Ощадбанку, мені заспокоїли, сказали, що кошти з картки ще не списані, операції на розгляді та протягом доби (максимум три дні) кошти будуть поновлені. Через добу коштів немає, я знову звернувся на гарячу лінію Ощадбанку. Оператор Ліна мені повідомила, що обидві операції банком проведені, що це мною знято кошти обидва рази, а якщо я з чимось незгоден «пишіть заяву у відділення, яку буде розглянуто впродовж 30 днів» ї що я сам винен, оскільки користувався банкоматом іншого банку.
13.12 я звернувся до ТВБВ № 10026/020, але менеджер поставив мені вимогу, що прийме від мене заяву, тільки після того, як я підпишу згоду на списання з моєї картки 500 грн. комісії, тоді вони займуться моїм питанням. Якщо я не згоден заплатити 500 грн. «чекайте 30 днів, на 31 приходьте, приймемо заяву і якщо Приватбанк сам повідомить про те, що кошти за операцією не видано, тоді ми вам їх повернемо».
Розуміючи з яким банком я маю справу, я відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» все ж направив відповідні претензії до центрального офісу та відділення, але реакції нуль.
Я не буду зараз виносити на загал прізвища та посади осіб з якими мені довелось спілкуватися, але загальне враження — некомпетентність, байдужість, фрази на кшталт «не треба мені зайвої роботи», це просто жах.
Через помилки банку (сподіваюсь, що це збій в роботі, а не щось інше) я втратив значну частину своєї пенсії, а відповідальності з боку банку ніякої.
Якщо Ощадбак не може забезпечити надійної, відповідальної роботи навіть з такою вразливою категорією людей, як пенсіонери — інваліди, навіщо такий банк береться за таке обслуговування.
15 грудня 2022, 10:14
Добрий день. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності. Якщо банкомат іншого банку не видав Вам кошти по карті Ощадбанку, то для їх повернення потрібно написати заяву у відділенні. Комісія 500 гривень про яку повідомили працівники, стягується тільки в разі безпідставного оскарження операції.

15 грудня 2022, 10:09
Не переживайте та не беріть в голову,Ваші кошти,не видані 3000будуть повернуті на Вашу картку.Ніякої безвіповідальності не має,той,хто Вам порадив заплатити 500грн. був не правий.Пишіть заяву В Ощадбанку, на повернення,та чекайте,одна доба,це дуже мало,гроші повернуть десь на слідуючий тиждень.Поки Ощадбанк зробить запрос в Приват,поки Приват проведе інкасацію,поки передасть до Ощадбанку пройде не мало часу,та й ще відключення світла будуть заважати.Нікого не слухайте та не платіть нічого,це не Ваш випадок,у Вас помилка банкомату,ніякого розслідування не потрібно.Але гроші неодмінно повернуть,не накручуйте себе.
SergeyNina
SergeyNina
15 грудня 2022, 23:05
Вам не нужно платить 500 гривен. У вас сбой в банкомате. Заявку делаете в отделении и вся надежда на службу инкассации приватбанка. По срокам от недели до месяца. Вам нужно было сделать фото технической информации на экране банкомата так было бы намного быстрее разбираться техникам приватбанка.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
16 грудня 2022, 21:05
Та в любому супермаркеті простіше на касі кошти зняти, чим мати діло з їх і чужими банкоматами
17 грудня 2022, 14:29
Олексій Герасименко,«Якщо ви знімаєте готівку з платіжної картки одночасно з проведенням операції оплати через ПОС термінал, що встановлений на касі торгово-сервісних підприємств, то за зняття готівки є комісія. Якщо ПОС термінал Ощадбанку — 2 гривні, якщо ПОС термінал іншого банку — 1,5% + 5 гривень».В супермаркетах нет ПОС Ощадбанка, поэтому с 1000грн. комиссия получается 20грн.
27 грудня 2022, 20:12
Простіше взагалі не мати справ з Ощадбанком, банк деградує на очах, з кожним роком рівень обслуговування стає гіршим, хамство, небажання слухати клаєнта, непрофесійність…
27 грудня 2022, 19:59
Навіщо ви (Ощадбанк) пишите неправду, проблема НЕ ВИРІШЕНА, на сьогодні кошти не те що не повернуті, але з мене продовжують вимагати додаткові 500 грн. за прийняття відповідної заяви на повернення коштів
Moderator
Moderator
27 грудня 2022, 20:08
Відповідь надана в особисті повідомлення.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Безвідповідальність та некомпетентність