Карта

Katia251219 5 грудня 2022, 16:41
Допоможіть будь ласка вирішити моє питання, а то я вже не знаю куди йти і що робити, ми загубили телефон, поздвонили заблокували карту, тепер дзвонимо щоб розблокувати карту, а ви не можете нічим допомогти, це як? там єдині гроші на які ми можемо жити, а ви просите подзвоніть з того номера на інший і т.д, скажіть мені будь ласка, як я можу це зробити, якщо я живу на окупованій території, Херсонська область, де немає зв’язку, що мені робити скажіть? у мене немає змоги виїхати на підконтрольну
5 грудня 2022, 16:48
Добрий день. На жаль, якщо Ви втратили фінансовий номер телефону, то при дзвінку з іншого телефону немає можливості розблокувати картку. В даному випадку, потрібно змінити фінансовий номер телефону у відділенні Ощадбанку, та потім можна розблокувати картку. Перепрошуємо за незручності.

5 грудня 2022, 16:52
Я не втратив фінансовий номер,але немає змоги подзвонити,я ж вам кажу що живу на окупованій території,як це так що ви не можете мені допомогти,можливо це можна зробити в ввайбері?я надам всі дані карти і що потрібно для того щоб розблокувати карту,це ж ваша робота,так допоможіть мені в цьому питанні
OschadbankUA
OschadbankUA
5 грудня 2022, 16:56
В такому разі рекомендуємо зателефонувати з Вашого номеру телефону через веб-дзвінок на нашому сайті https://www.oschadbank.ua/ua/chat.
5 грудня 2022, 19:58
Підкажіть будь ласка,а можливо змінити настройки,щоб смс приходило на вайбер
5 грудня 2022, 16:56
5 грудня 2022, 18:31
«Хіба не має ніякої змоги для окупованих територій,позвонити онлайн і вирішити питання»

А как вы позвоните онлайн с ФИНАНСОВОГО номера , если вы его потеряли???
5 грудня 2022, 18:54
Загубили телефон, заблокували карту,а потім телефон знайшли
5 грудня 2022, 18:34
Дзвонили ,але мені кажуть що не можуть допомогти ,бо не висвічується номер,бо не можу авторизувати при вході,має прийти смс,а зв’язку у нас не має.Можливо є можливість щоб смс прийшла на вайбер,допоможіть мені будь ласка
5 грудня 2022, 19:36
«прийшла на вайбер,допоможіть мені будь ласка»

Но вам же уже объяснили, что есть возможность идентифицировать вас ТОЛЬКО при помощи СМС , никаких Вайберов, Телеграммов, Онлайн конференций. и тому подобное

И тут выход стандартный- выезд на подконтрольную территорию и ЛИЧНОЕ посещение банка. Обидно, конечно, но вы сами, своими же руками , загнали себя в эту ситуацию

Обычно после того как человек узнает , что выход у него один — выезд на подконтрольную территорию, начинаются стенания , заламывание рук и долгие уговоры со словами «неужели больше ничего нельзя сделать» , НО УВЫ … Другого выхода нет . Хотя можно еще просто дождаться когда территории освободят, как, например, Херсон
5 грудня 2022, 19:44
Ви мені скажіть чім ми виноваті,тим що телефон вкрали і ми заблокували карту?
5 грудня 2022, 19:46
«и мені скажіть чім ми виноваті,тим що телефон вкрали і ми заблокували карту?»

???
Так вы же сами написали, что «телефон нашли»
5 грудня 2022, 19:57
Ну вкрали,ми заблокували,а потім найшли тих хто вкрав,і телефон тепер в нас
Jokets
Jokets
5 грудня 2022, 21:04
И банк должен всему этому должен просто поверить на слово?
5 грудня 2022, 20:14
«„и мені скажіть чім ми виноваті,тим що телефон вкрали і ми заблокували карту?“»

А ви мені скажіть, чим банк винен, що у вас вкрали телефон і з цієї причини заблокували карту? Тобто вкрали телефон не банк, але оцінку «один» ви йому поставили як ніби він винен?

А чим банк винен, якщо він зобов’язаний тільки через СМС відновлювати додаток?

А в чому винні десятки, а можливо і сотні людей, які теж потрапляли в таку ж ситуацію? Вони винні в тому, що ви навіть не зволили почитати відгуки цих людей на сайті. А чим ви краще цих людей що їм треба тепер їхати на підконтрольну територію, а вам не треба. ?
Так у цих людей у кожного престарілих батьків і бабусь з дідусями десятками, і дітей семеро по лавкам. І вони фізично не можуть їхати але їдуть в Україну . І їдять вони тепер тільки черствий хліб, тому, що на заблокованій карті останні гроші .

Так чим ви краще цих людей, що всі повинні увійти саме в ваше становище ?
5 грудня 2022, 21:24
Скажіть мені будь ласка,вам хтось писав!вас хтось запитував,?я перший раз на цьому сайті і не знаю що і де,тому і не почитав,а вам я так зрозумів дуже сумно мабуть,що ви сидите на форумі Ощадбанку,і тільки і шукаєте щоб з кимось посваритись.Оцінку я поставив,яка як на мене є дійсною,я для цього всього надаю всі свої дані і своєї карти,хіба цього мало?чомусь люди можуть змінити дані щоб смс приходило не на телефон, а на вайбер,а я що ні?
McDonalds
McDonalds
5 грудня 2022, 22:06

начнем с того изменить otp на вайбер можно только для приложения Мобильный Ощад, это не изменение личных даных, а перевод получения вместо смс на телефон на вайбер.
+ ко всем этому, если вы блокировали карту и потеряли номер телефона, то вам просто напросто заблокировали приложение и разблокировать его возможно только в отделении.
Поэтому, пожалуйста, перед тем как писать, почитайте комментарии и отзывы ниже. И в вашем случае выход только один, ждать деокупации или же выезжать не на оккупированую территорию.
6 грудня 2022, 0:57
Повірте я читав і дуже багато,але те що треба не знайшов,я не можу перечитати все,і написав я до ощаду,а не писав особисто вам,могли просто пролистати і все,і за смс я питаю, тому що мені сказали що потрібен доступ до телефону,ну і зв’язок саме собою,щоб прийшла смс,до відділення не обов’язково
6 грудня 2022, 5:06
«написав я до ощаду, а не писав особисто вам»

Так вы написали в разделе предусмотренном для ВСЕОБЩЕГО комментирования, а не в ЛИЧКУ банку. Хотите писать лично банку- так и пишите ему в личный раздел. Но вы же захотели пожаловаться и дать отзыв о банке ПРИЛЮДНО.
Вот и получайте мнение людей.
А мнение людей такое — сами виноваты, так какого фига банк обвинять?
6 грудня 2022, 9:49
Я вам сказав що первий раз на сайті,не знаю ще що і де Бажаю вам теж бути так виноватою і щоб вам так допомогли
6 грудня 2022, 17:56
«Бажаю вам теж бути так виноватою і щоб вам так допомогли»

Если у меня украдут , не дай Бог, телефон с финансовым номером я не захочу выглядеть идиотом и не стану орать на «всю ивановскую» и обвинять во всех проблемах банк
6 грудня 2022, 9:49
Ви звісно дуже цікаві,вкрали телефон,самі виноваті,ну дякую
6 грудня 2022, 17:51
«Ви звісно дуже цікаві,вкрали телефон,самі виноваті,ну дякую»

А может это вы «дуже цікава» ? У вас украли телефон , прощелкан финансовый номер, но вы назначили виновным банк .

Вы хоть сами вдумайтесь в эту чушь свою
8 грудня 2022, 8:52
Ще раз говорю,вашої думки не питав,не рвіть собі сердце,і в тому що вкрали телефон я не винен,а банк,про банк вам сказати,він винен в тому що коли ми дзвонили, оператор відповів,що так ви зателефонуєте і розблокуємо,він знав що ми з окупованої,але він не попередив що так буде,не попередив що додаток заблокують