Банк списує незрозумілі комісії

Крли розраховувався я в інтернеті, взяти той же алиэкспресс, порахував по їх курсу долара 48 баксві поповнив свою картку, пише мало коштів ари оплаті, а за мало коштів теж три гривні зразу собі забирають з картки, короче вишло при їх курсі вчора 37.12 за долар з мене за 48 доларів здерди 1845 гривень (49.70 в доларах), тому краще мати картку іншого банку і туди кошти закидувати для розрахунків в інтернеті і не тільки, бо це ще та обдираловка на рівному місці
30 листопада 2022, 14:54
Добрий день. При розрахунку гривневою карткою на закордонному ресурсі сума транзакції конвертується по курсу міжнародної платіжної системи (МПС) на день проведення операції. Сума, яка надійшла від МПС, блокується по курсу банківських платіжних карток на день проведення операції. Додатково блокується 1% від суми операції для уникнення несанкціонованого овердрафту за курсом НБУ на день проведення операції та списується по курсу Ощадбанку.

30 листопада 2022, 15:23
Але ви не 1 процент навіть забираєте собі у мене гривень 60 _70 лишніх списали по курсу вашому на той момент 37.12,для чого такі незрозумілі качелі ,наприклад в монобанк такой фігні немає,все прозоро згідно курсу на момент операції, ще й кешбек дають
19036256
19036256
1 грудня 2022, 19:05
После снятия суммы по курсу разницу между конвертацией снятия и проведения операции,Вам должны вернуть позже.
3 грудня 2022, 8:31
Може і в так, але всеодно не зрозуміло що за обдираловка на рівному місці по курсу то по курсу і без комісіймю надуманих ,бо реально треба тримати картку іншого банку для постійного користування а ощад використовувати як транзитний,якщо такі справи,бо тут і пенсія і зарплата а сервіса нуль. https://gsminfo.com.ua/133540-oshhadbank-osheleshyv-kliyentiv-nezrozumilymy-komisiyamy-za-pokupky-shho-vidbuvayetsya.html
zig4free
zig4free
8 лютого 2023, 10:11
Блокировка ≠ Списание!

Отсталые банки до сих пор блокируют суммы с запасом (у меня аналогичная ситуация была в идее-банке), и в процессе списания пересчитывают по актуальному курсу!