Напарюють взяти кредит

ALFA21 28 листопада 2022, 19:21
Отримали карту банку зарплатну і до неї як сказали «ОБОВ«ЯЗКОВО» додається кредитна карта, але користуватись можна при необхідності. Так ось такої необхідності не потрібно. Відмовитись від кредитної карти не дали, добре — нехай лежить. Але ж на протязі п»яти днів вже двічі телефонують співробітки і дуже наполегливо, навіть дещо неадекватно вмовляють активувати кредитну карту поповнивши її на 300грн. Пояснюєш що не хочеш робити активацію кредитної карти, що вона не потрібна і що 300грн витрачати просто на те щоб вони отримали премії за активацію не хочу, краще куплю дитині фрукти. Ну не потрібен мені кредит. Тоді починаються вмовляння. От навіщо це. Людина разів з 10 в першу розмову повторила що намірів на активацію не має і кредит брати не хоче, що за сервіс???
29 листопада 2022, 9:18
Добрий день. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності. Дійсно, якщо Ви не користуєтеся кредитною карткою, то за це нічого не потрібно сплачувати, але в майбутньому, якщо у виникне така необхідність, Ви завжди зможете використати її для власних потреб. Також хочемо звернути увагу, що при розрахунках кредиткою в магазині та інтернеті діє пільговий період, коли відсотки не нараховуються – до 92 днів по обраній категорії в Ощад 24/7, та до 62 днів на всі інші розрахунки.

Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
29 листопада 2022, 18:18
В ше в цьому банку неможливо дистанційно закривати картки та рахунки через додаток,тому прийдеться йти зновусу відділення шоб її закрити,я б на вашому місці це зробив зразу коли її вам видали,якщо на те пішло,але мргли відмовитися, щоб вам вони вам не казали,теж колись так вдарили,але уемее зовсім кредитка,навіть коли вчасно кошти туди кладнш всеодно плати їм проценти,тому закрив її і відкрив в іншому багку ,бо у них неможливо з карток хоч зарплатних хоч пенсійних розраховуватися в інтернеті без комісій ,взяти той же алиэкспресс ,порахував по їх курсу долара 48 баксві поповнив свою картку, пише мало коштів,а за мало коштів теж три гривні зразу собі забирають з картки,короче вишло пои їх курсі вчора 37.12 з мене за 48 доларів здерди 1845 гривень,тому 4раще мати картку іншого банку і туди кошти закодувати для розрахунків,бо це ще та облераловка на рівному місці
StarFighter27
StarFighter27
1 грудня 2022, 11:22
Не надо их слушать. Посылайте их куда подальше