Знімала готівку,пропало світло

Zlata2 26 листопада 2022, 16:15
Сьогодні у приміщенні банку у банкоматі знімала готівку у розмірі 4000грн.Операцію було погоджено, карта вийшла і вимкнули світло, грошей я відповідно не отримала.Звернулася до працівників з проханням допомогти, мені сказали приходити в понеділок.«Як в понеділок, кажу, тож не маленька сума" Сказали,.що нічим допомогти неможуть, подзвонила на гарячу лінію, там сказали що може повернуть гроші, а може і ні.Як це таке можливо, поясніть?
Скажіть мені шановні працівники банку, як мені повернути свої гроші?
28 листопада 2022, 9:37
Добрий день. Після того як Ви провели операцію в банкоматі, вона обробляється системою. Операція може оброблятися стандартні терміни, від 2-ох годин до 3-ох робочих днів, тому оператор повідомив очікувати. Можливо після опрацювання операції системою, кошти автоматично повернуться на картку, якщо ж ні, тоді Вам необхідно звернутися до відділення Ощадбанку і написати заяву на повернення коштів. Перепрошуємо за незручності.

26 листопада 2022, 21:37
Вы делаете заявку через колл центр. Колл центр смотрит если по логам банкомата видно чётко что наличные не были выданы вам их вернут быстро если то-ли да то-ли нет будете ждать инкассации и сверки это от 5 до 14 дней. Далее — возможно нужно будет писать заявку в отделении. Главное чтобы банкомат не выдал ваши деньги следующему клиенту после включения электричества. Это возможно в редких случаях
27 листопада 2022, 12:55
Я одразу звернулася і у банк і на гарячу лінію.Це було у відділенні банку,там є всюди камери.
27 листопада 2022, 17:36
Камеры не помогут)
26 листопада 2022, 21:44
Как возможно такое что деньги не вернут? 1. Банкомат может их выдать следующему клиенту после включения электричества. 2. Данные операции снятия наличных не сохранились. В среднем ждать неделю — четыре пока сделают сверку. 50/50 вернут не вернут
27 листопада 2022, 13:39
Хотілося би почути відповідь банку
27 листопада 2022, 17:38
Там много нюансов по поводу возврата. Перезвоните на горячую линию еще раз 0 800 210 800.
Уточните статус операции, возможно Вам деньги уже вернулись)
27 листопада 2022, 21:48
Статус в обробці, грошей ще немає на карті
Ukrsamover
Ukrsamover
27 листопада 2022, 15:54
Відповідь будє в понеділок. Зараз вихідний.
27 листопада 2022, 20:30
Zlata2,тільки в понеділок,і більше не має варіантів,бо банк вихідний,але в понеділок не повернуть гроші а Вам треба писати заяву на повернення не виданної готівки,камери та звернення на гарячу лінію не допоможуть,камери ніхто дивитися не буде,треба чекати,поки прийде спеціальна служба по банкоматах,(банк нею не керує)відкриє банкомат,та проведе інкасацію.По всій країні вимикають світло, і це очікуваємий результат в даному випадку.
27 листопада 2022, 21:47
Мені сказали, що я не перша,проте вважаю,що банки повинні мати генератори
2 грудня 2022, 10:15
Ха-ха я месяц жду то же самое.банкомат и свет. ощад — дно
2 грудня 2022, 11:16
TemaW12,ха-ха,месяц ждёте?А это не правда,деньги возвращаются быстрее,если карта была в банкомате и зафиксирован её номер,а если проводилась операция без карты,то для получения не выданной суммы,нужно открыть карту Ощадбанка,для возврата денег на неё.
2 грудня 2022, 18:21
На Ощаде на зп сидите батенька, отбеливаете негритенка. Ну тогда желаю, что бы вы при получении этих денег снимали в другом банкомате и у него выключили напряжение.Соответственно попали в аналогичную ситуацию. Тогда ваше мнение быстроизменится.
ПыСы мой первый отзыв про это — 1 ноября 2022 года.)))
7 грудня 2022, 19:20
В суботу минає 2 тижні, грошей не повернули