Это что-то новенькое! Ни в одном банке такого не встречала

barvinka 17 листопада 2022, 21:23
Комісія при обробці авторизаційного запиту на суму, яка перевищує доступний залишок (3грн). Дважды выбрала в paypass вместо Приватовской карты ощадовскую и все…6грн как не бывало.
Будьте внимательны!
18 листопада 2022, 9:21
Добрий день. Якщо Ви проводите операцію на суму що перевищує доступний залишок, то перший запит запит на добу не тарифікується, а за кожен наступний буде виставлена комісія в розмірі 3 гривні. Дана комісія прописана в тарифах банку, та з ними завжди можна ознайомитися у відкритому доступі на нашому сайті.

Majezty
Majezty
18 листопада 2022, 9:29
Тобто в ощаді платні спроби розрахуватись картою, на якій бракує коштів? Навіть не міг припустити, що таке можливо. Жлобство якесь.
SergeyNina
SergeyNina
18 листопада 2022, 23:58
Ага, так і є
barvinka
barvinka
18 листопада 2022, 16:49
Согласно вашему ответу должно было быть два отказа и одно удержание. У меня же два отказа, две комиссии по 3грн.
Іван Солдатенко
Іван Солдатенко
21 квітня 2023, 18:11
Так сама ситуація, тільки в мене не спрацьовувала транспортна картка на картці киянина і я до посиніння прикладав ту картку, бо думав може тупить валідатор як завжди. В сумі мінус 33 грн просто за то шо на картці не було грошей, ще й за проїзд треба було платити додатково.
Ощад, кмда, гіоц посилають один до одного і ніхто нічого не вирішує.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Это что-то новенькое! Ни в одном банке такого не встречала