Не зручний додаток

Оля Сурай 4 листопада 2022, 18:20
Вцілому банк задовільний, але дуже не зручний мобільний додаток. Не приходять повідомлення про фінансові операції зняття/поповнення. Здебільшого якісь технічні неполадки. Ввечері зовсім не запускається. Практично неможливо контролювати баланс по карті. Прохання оптимізувати додаток. Дякую
7 листопада 2022, 9:30
Добрий день. Функціонал додатку постійно розширюється, та в наступних оновленнях ми додамо більше можливостей для комфортного використання додатку. Стосовно не надходжень смс повідомлень або ж перепідключення послуги смс-інформування, рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру телефону до контакт центру за номером 0800-210-800. Перепрошуємо за незручності.

TIRAN01
TIRAN01
5 листопада 2022, 11:33
Це по ділу. Підтримаю.
6 листопада 2022, 23:04
Це трапляється не тільки в мобільному, а і у старому додатку.До війни, все працювало більш-менш краще, але тепер СМС повідомлення про списання грошей приходять на другу добу, в СМС так і написано, сьогодні пройшла операція по оплаті вчорашнім числом.Баланс можна побачити в додатку, але списана сума там висить, як «тимчасово заблокована».Це не не поладки, це тепер Ощадбанк так працює,і ніхто оптимізувати це не збирається, вони пишуть, що в них суми по операціях можуть бути «тимчасово заблоковані«від двох годин до трьох діб.До речі, якщо Ви чекаєте переказу та думаєте, що гроші вже на рахунку, не поспішайте ними користуватися, поки в додатку не зникне напис «тимчасово заблоковані»і не зникне малюнок годинника зі стрілками.
6 листопада 2022, 23:14
Тут є така відповідь банку про три доби https://minfin.com.ua/company/oschadbank/hotline/199612