Правління банку

Samolll 27 жовтня 2022, 13:12
Клічук Василь Дмитрович не оцінює ситуацію в країні, а саме часті повітряні тривоги та інші обставини, які виникли від вторгнення РФ в Україну (великий потік клієнтів виїхали за кордон, бідність, технічні трудності оновлення системи через перебої у зв’язку з ракетними обстрілами) та проводить дуже агресивну політику. Він дозволяє собі обзивати та морально давити співробітника змішуючи з лайном, для досягнення цілей, щоб не підняти рейтинг/дохід Банку, а отримати ПРЕМІЮ. Прямо в очі це каже. Йому не цікавить чому не вийшло і не допомагає створити всі необхідні умови, а тиском виманює дату коли буде оформлений продукт. Регіональний менеджер аргументуючи, що саме Клічук їх заставляє транслювати, щоб співробітник шукав «жертву» на кредит готівкою. Так, саме з таким посилом йде трансляція. А якщо не найдете і не закриєте показник «Кредит готівкою» — депреміювання!
Прямим текстом кажуть, що за «кредит готівкою» ним найбільше платять, тому менеджери мають оформляти даний показник. Діло дійшло до того, що Регіональний менеджер заставляє Менеджера на відділені закривати кредит за свій кошт. Тобто, находив клієнта з яким би домовився, та покривав всі витрати по оформлено кредиту, а потім через декілька днів проводив дострокове погашення. Афера 2022 року в Ощадбанку. Зате регіональні менеджери і Клічук отримає премію. Така ж історія з «Страхуванням» — де більшість планів закриваються власними коштами. Особливо продукт «Здорова Родина» та «Моє здоровя», де просто щорічно йде відкат коштів, так як співробітникам ЗАБОРОНЕНО не закрити свій план. Завжди проводяться тиски, до тих, хто не хоче закривати за свій рахунок. Найбільший аргумент, чому співробітник має закривати план по страхуванню підпольним СК — «Ви за це отримуєте ставку». Хочу відмітити, що СТРАХОВА КОМПАНІЯ виплачує щорічно або в інший термін страхову винагороду керівництву ощадбанку. Виходить, що вище керівництво ощадбанку не зацікавлені в просуванню бренду та дохідності, ГОЛОВНА ЦІЛЬ КЛІЧУКА ТА ІНШИХ — це ПРЕМІЯ. Спираючись на цей факт, закликаю Наумова під контролем Голови НБУ Пишного прийняти відповідні заходи щодо КЛІЧУКА Василя Дмитровича, та провести розслідування по факту тиску з його сторони та регіональних менеджерів. Створюючи фіктивну прибутковість Банку він наживається на преміях. А РЕЗУЛЬТАТ ТО ДЕ? Де прибуток?
27 жовтня 2022, 14:38
Добрий день. Виконання планових показників дозволяє отримати додаткову фінансову мотивацію і безпосередньо тому співробітнику, який здійснює продаж, а для виконання цих показників, нашим співробітникам надано всі необхідні інструменти.
Стосовно ж описаного стилю спілкування і вимог самостійного придбання продуктів банку — це, звісно, неприпустимо.
Могли б ви написати нам трохи більше деталей щодо описаних ситуацій в особисті повідомлення?

27 жовтня 2022, 15:09
Шановні аноніми, яки устроіли тут атаку на керівництво ГУ, позорять іньших співробітників, яки з розумінням ставляться до задач поставлених Банком. Не пан Клічук і ні РМ не встановлюють нам плани, а такі умови дектує ринок та вище керівництво. Ми всі тут працюємо, щоб заробляти дохід банку з якого будуть нам платити заробітню платню і премії. І якщо вже чесно, то вищі ніж зараз на ринку!!! Я особисто як менеджер який працює в ощаді 3 роки, з певніністю можу сказати, що жодного разу моє керівництво не ставилося ні до мене, ні до моїх колег з неповагою. Більш того я їм вдячна, що вони дають діючі інструменти для виконання планів та насамперед перед збільшення доходу моєї сім'ї. А всі тім хто тут ядом брище… скажу так: В вас завжди є вибір, не подобається тут йдіть в друге місце працювати. Але таким людям як ви погано буде всюди! Фу як огидно це все читати, більше того то все можуть писати тільки ліниві невдахи. Миру нам! Будьте добріші 🇺🇦
Tori780612
Tori780612
27 жовтня 2022, 17:57
Таке може писати працівник, який нічого не робить задля прибутку банку. А просто приходить відсидіти на стільчику аби не робити нічого. Зауваження керівництва потрібно приймати достойно- підняти своє заднє місце і йти щось робити! Вище керівництво, Клічук — найкращий ! Це просто хтось хоче добитись якоїсь грязної справи
OkeyDoki
OkeyDoki
27 жовтня 2022, 19:12
Ахаха…

Боже пешки «Клічук Василь Дмитровича» разлогиньтесь все и так прекрасно знают как вы ему подлизываете. Учитывая эти прекрасные отзывы))

А так по существу у всех банках *** по планам и по тому что руководство выставляют и они прекрасно знают что такие планы без втирания и обмана не сделать… А че в случае чего сотрудник будет виноват, а не его руководитель… Так что пешочки готовтесь к сокращению в случае не выполнение плана ну или подсасываете больше чтобы стать замами тогда точно не сократят))…

Проблема ощада состоит в том что у него планы как у «привата» но при этом те технологии которые он дает состоят на уровне «привата» 2005 года… Иными словами вы пытаетесь замахнуться перегнать ламборгини, но при этом у вас дешевая копейка…

Самая очевидная проблема это ваш «проклятый» Ощад 24 и Мобильный Ощад. То что ваши маркетологи развели Вас на хорошенькую сумму это факт. Перенести все функции со старого приложения в новый спустя 1,5 года это фиаско парни))
27 жовтня 2022, 20:33
Краще б Віктор Дмитрович команду створював, а не користувався службовим положенням. В першу чергу, п. Клічуку не завадило б додати людяності. Тим паче зараз. Стиль його спілкування з підлеглими не подобає керівникові!!! Якщо не можете навчити продавати — то грош ціна таким професіоналам! А залякуваннями та нечесними методами на ринку довго не протриматися.
28 жовтня 2022, 6:08
Ви навіть не знаєте як звати вашого керівника))) зато знаєте, що він залякує і не людяний))) Смішно… Чмобікі вам не здається, що вже перебор? Йдіть геть с Ощада в Приват наприклад, дивлюсь ви дуже його поважаєте і їх ЛЮДЯНІ методи))) А ще з вашого скиглення зрозуміло, що ви ніколи не працювали в інших банках. Ощад це переше і сподіваюся останнє ваше місце роботи, бо такі горе працівники, яким би не працювати, а виливати бруд, нікому не потрібні. Не подобається Геть звідси, нам криси не потрібні.
28 жовтня 2022, 8:01
Так, перепрошую, чомусь назвала Василя Віктором) Що стосується Вашого коментаря: По-перше, Василь Дмитрович не мій керівник, а мій колега. Зауважу, що про Приват я жодного слова не писала. До конкурентів, на Вашому місці, я б ставилася з повагою. Ваг стиль спілкування чомусь теж дуже нагадує стиль п. Кличука: образи, зухвалі вирази, необгрунтовані звинувачення. Просила б СС провести анонімне опитування стосовно п.Кличука та його методів досягнення результатів. Є результати — прекрасно, але при цьому вони тимчасові, оскільки грунтуються на застосуванні впливу службовим становищем, погрозах, зухвалості та принижені інших співробітників.