Обман клієнтів та порушення законів

24.02 всі банки України війшли в положення громадян та ввели кредитні канікули.

Як виявилось, усі крім Державного Ощадбанку.

Канікули у ньому начебто тривали 3 місяця, але по їх закінченню, треба було погасити всі пропущені платежі одназу. Дуже цікаво, як клієнт який не мав змоги платити місячний платіж потім мав знайти суму одразу на 4 місяця? В разі неспплати всіх пропущених платежів виставили договір на просрочення та вимагають повного погашення всієї суми боргу. Не враховуючи, що з червня всі платежі вносилися по графіку.

Просто жахлива поведінка банку, який ще й є державним. Я вперше і в останнє скористалася послугами цього банку.
20 жовтня 2022, 14:34
Добрий день. Дійсно Ощадбанк впроваджував кредитні канікули, які тривали до 31.05.22 та рекомендував при можливості частково сплачувати платежі щоб зменшити фінансове навантаження. Зараз також ми не нараховуємо пеню або ж штрафні санкції через прострочену заборгованість. Ми завжди ідемо на зустріч своїм клієнтам та намагаємося якнайшвидше вирішувати складні ситуації, тому в нас також є можливість зробити реструктуризацію кредиту.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Обман клієнтів та порушення законів