Дійсно шахрайські схеми!

GavriilT 18 жовтня 2022, 17:15
Я отримую пенсію в цьому банку вже декілька років. Мені 71р. Зараз виникла така вкрай неприємна ситуація для мене, як для пенсіонера!!! Банк закрив (підкреслюю, що саме ЗАКРИВ, а не заблокував) карту 3 жовтня 2022, на яку я отримував пенсію і субсідію. Хоча карта дійсна до 25 року. На якій підставі було її закрито мені невідомо. Можна було надіслати повідомлення про це в додаток??? Чи написати на мій номер телефону заздалегідь? А зараз гроші на картці є, а скористатися їми не можна завдяки вам. Навіть IBAN не активний, щоб перевести СВОЇ ГРОШІ. Пенсійний Фонд гроші переводить, а ви… Вирішити ці питання на гарячій лінії неможливо. Відповідь дуже проста, зверніться до найближчого відділення банку! А чи є в мене можливість туди попасти зараз, кому це цікаво. В нас же в країні все спокійно, ніякої війни!!!
Я вимушений звертатися до суду!
18 жовтня 2022, 17:23
Добрий день. Для можливості перевірки інформації напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваші ПІБ, номер телефону та адресу вашого обслуговуючого відділення банку.

Ukrsamover
Ukrsamover
18 жовтня 2022, 20:11
А попасти до суду у Вас є можливість?
StarFighter27
StarFighter27
19 жовтня 2022, 19:35
Если карта до 25-го года, то не могли Вам ничего сделать. Срок карт истекает согласно их срока действия. Сам счет остается открытым. И интересно, в отделение попасть Вы не можете, а в суд — легко? И где Вы деньги будете брать на юриста в 71 год?
SergeyNina
SergeyNina
20 жовтня 2022, 1:32
Суд вам не поможет, зато помогут тут . Счёт не закрывают если карта закрыта. Я думаю у вас или нужно подтвердить где вы живёте или код с смс продиктовать работнику.