Відсутність відповіді по заявці на отримання кредиту за Програмою 5−7-9

Yaryna 18 18 жовтня 2022, 12:37
Відділення за адресою: Львів, вул. Січових Стрільців, 9
07.07.2022 року я звернулась в Ощадбанк (м.Львів, вул. Валова) для оформлення заявки для отримання кредиту за Програмою 5−7-9 для поповнення обігових коштів для діючого бізнесу. На момент 9.08.2022 були зібрані всі необхідні документи, які вимагав банк. Більше місяця часу я очікувала висновку юристів (Львівської філії Ощадбанку). Не дочекавшись висновку, документи були відправлені у юридичний відділ Ощадбанку у Києві. Після цього банк поставив вимогу у ще одному документі, а саме — висновку органу опіки про дозвіл здійснення правочину з квартирою під заставу, в якій не прописаний ніхто з членів сім'ї і яка є у власності одного з подругів до моменту реєстрації шлюбу. Дивуючись з правомірності такої вимоги, все ж я отримала довідку з органу опіки і передала (7.10.2022 р.) її в банк. До сьогодні я не маю відповіді.
Що дивує у цій всій бюрократії — особливо зараз, неймовірно важливо підтримувати бізнес, який не лише залишився в Україні, але і розвивається. Відсутність чесної відповіді, чому не видається кредит, як мінімум підриває повну довіру до банку як до інституції, яка кредитує за державною програмою.
18 жовтня 2022, 13:56
Добрий день. Для можливості перевірки інформації напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваші ПІБ та номер телефону.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Відсутність відповіді по заявці на отримання кредиту за Програмою 5−7-9