БАРДАК в ощад банку

Serg48 11 жовтня 2022, 13:24
Дуже довго виготовляють карту, по якісь причині карта знаходиться у відділенні не замісцем проживання, при переадресації по місцю проживання, виготовляють нову карту😤😤😤😤😤😤😤, коли повітряна тривога, головне що магазини, метро, інші заклади працюють, а відділення банку ні до того ж центране, БАРДАК СТРАШНИЙ, отримаю карту приїду на роботу, піду до бухгалтерії нехай переводять на приват банк, карта буде на відділенні по місцю проживання слава богу, да ще одне телефоную на номер банку, з третього разу дозвонився, кажу я під дверима, для переадресації повідомте свій індифікаційний номер по телефону то Я під банком, давайте зайду і ви приймете повідомлення якщо ви не можете видать карту, якщо недовиди господи якісь там кридити або що буде навіть СБУ У ВІДДІЛЕННІ Хорива 27 а, тотальний бардак просто страшний
11 жовтня 2022, 14:24
Добрий день. Стандартні терміни виготовлення карти до 14 календарних днів, але в період воєнного стану, цей термін може тривати трохи більше. Перепрошуємо за незручності. Під час повітряної тривоги метро працюють, оскільки це є також і укриття, а працівники відділення та клієнти мають слідувати в це укриття, або ж інше поблизу для того щоб бути неушкодженими у випадку надзвичайних ситуацій. Також при необхідності ви можете призначати зустріч у відділення банку на відповідний час для отримання послуг.