Самий гірший банк України

1234oksi 4 жовтня 2022, 1:24
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. 15 квітня, 15-А
Сьогодні зателефонувати на гарячу лінію ощад банка з закордону, нерозумію для кого вони працюють і для чого? Все протів людей.Я з дітьми зараз в Швеції, бюджет обмежений, маленька дитина.Поїхала сюди, бо боялася за дітей., в мене е соціальна карта куди приходять гроші на дитину по 864 грн щомісяця, але втратила сімкарту і телефон на якому був додаток ощадбанка, в додатку було дві карточки ощадбанка, соціальна яку ще в Україні зажував банкомат і карточка яку я відкрила в відділенню ощадбанка, щоб перекидати гроші з соціальної, таким чином нетреба було чекати вічність щоб перевипустили карточку, це страшний банк.Попросила сьогодні працівника гарячої лінії змінити номер телефону, щоб я змогла зайти в додаток, паролі і логін у мене був записаний, вона мене допитували всю інформацію, з'ясувала що це все-таки я.паспорт.індифікаційний код.дівоча фамілія моеї мами.І в результаті послала мене в відділення ощадбанку, щоб я змінила номер телефону.В Швеції нема такого відділення.Як це огидно, нічим і ніразу цей банк недопоміг.Тільки заганяе в глухий кут.Для чого ви придумали дзвінки з закордону, коли ви нічим людям недопомагаете? Таке враження що ви залишилися в Ссср і хочете саме туди.Беріть приклад з інших банків Монобанк.
4 жовтня 2022, 9:51
Добрий день. Дійсно коли ви телефонуєте до контакт-центру з іншого номеру телефону, оператори можуть задати певний ряд питань для перевірки інформації для унеможливлення шахрайський дій в подальшому. Фінансовий номер в телефонному режимі на жаль немає можливості змінити, це можна буде зробити тільки у відділенні Ощадбанку. Поки у вас немає доступу до ощад 24/7 ви можете закордоном знімати готівку або ж розраховуватися вашою картою в магазинах. Перепрошуємо за незручності.