Працівники підсовують купюри доларів, які потім ніде не приймають

Zapolskaya 27 вересня 2022, 18:16
Відділення за адресою: Київ, пр-т Оболонський, 15
23.09.2022 року була у відділенні Ощадбанку за адресою Оболонський проспект, 15, Київ, де зняла власні кошти в доларах. Одна з купюр була з невеличкою печаткою (я не знала, що з цим зараз якісь можуть бути проблеми) і я не змогла ні в одному банку обміняти цю купюру. Коли я повернулась до цього ж відділення за два дні, інша касир також відмовилась обміняти цю купюру і не захотіла покласти її на рахунок відкритий в банку.
Тобто співробітники банку умисно підкладають валюту, яку потім ніякий банк не приймає.
28 вересня 2022, 9:43
Добрий день. Якщо ви отримуєте валюту в касі і бачите на ній якісь дефекти, то ви можете одразу при працівниках банку відмовитися від неї та попросити в замін іншу. Якщо ж ви прийшли в інший день і хочете обміняти доларову купюру або ж покласти її на рахунок, і працівники банку виявили на ній якісь дефекти, то вони дійсно можуть відмовити в обміні, оскільки вони не можуть знати чи дійсно ці дефекти не з’явилися після її видачі.

SergeyNina
SergeyNina
27 вересня 2022, 22:53
Не пытайтесь выводить печать спиртом вы угробите купюру это совет раз. Совет два : посмотрите все купюры на наличие повреждений и верните назад все купюры выпущенные до 1996 года, с 1996 по 2006 купюры внимательно осмотрите на наличие повреждений если есть хоть малейшее повреждение — верните назад. При обмене старые доллары в будущем может быть комиссия — минус 10%. Да и с малой печатью если нет других повреждений - минус 3% в некоторых банках можно сдать, сейчас точно не знаю, но в августе пумб/форвард/альфа брали доллары небольшими дефектами без проблемм
OkeyDoki
OkeyDoki
30 вересня 2022, 1:07
Операция инкасо 15 минут. Не вернула обратно твои проблемы)

за два дня купюру могла поменять, а здесь теперь представляешся бедняжкой
SviatoslavH
SviatoslavH
2 жовтня 2022, 16:30
Если есть приват то можно попробовать через терминал. Доллары принимают тоже

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Працівники підсовують купюри доларів, які потім ніде не приймають