Ощадбанк — це дно

oaken 23 вересня 2022, 17:49
Мав необережність вляпатись в Ощад. Відкрив карту в цьому недобанку в іншій області в часи загалної міграції на початку війни, за умовами мушу платити щось біля 100 грн щомісяця за обслуговування при умові відсутності оборотів на рахунку але менеджер мене переконував що закрити можна буде в будь-якому відділенні Ощаду при необхіждності у будь-який час.
Карта дно, користуватись за кордоном не можна (це вже вияснилось коли я намагався зняти готівку у Польщі), вияснити скільки я можу переказати із цієї карти на іншу теж проблема, в 0 переказувати не можна, треба пробувати різні варіанти, допоки не зникне помилка «недостаньо корштів», в додатку просто не можна дізнатись скільки саме із своїх грошей наразі я можу використати.
Якихось додаткових бонусів картка не дає, від слова «зовсім», але платити тре 100 грн щомісяця. Вирішив зарити карту. Піщов у найближче відділення Києва і тут мене порадували — закрити можна тільки у тій же області у якій було карту відкрито. Ніяких інших варіантів не існує.
Тепер я маю щомісячну задачу: зараховую на цю недокарту 200 грн, та оплачую мобільний зв’язок. І так роблять усі члени моєї родини, бо теж мали необережніть вступити в це «Г» під назвою «Ощадбанк».
26 вересня 2022, 9:41
Добрий день. Дійсно, є картки в яких річне обслуговування тарифікується 100 гривень на місяць. З тарифами ви завжди можете ознайомитися на сайті нашого банку. Рахунок як і раніше можна закрити тільки в тій області де ви його відкривали. Якщо ви виїжджаєте за кордон, то по карті потрібно зафіксувати відмітку щоб користуватися нею. Для фіксації цієї інформації рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру за телефоном (044) 247−84−18. Також, на сайті банку є можливість зателефонувати через веб-дзвінок https://www.oschadbank.ua/ua/chat.

19036256
19036256
23 вересня 2022, 23:45
До уваги клієнтів Ощадбанку, які наразі перебувають в Польщі https://www.oschadbank.ua/news/do-uvagi-klientiv-osadbanku-aki-narazi-perebuvaut-v-polsi
OkeyDoki
OkeyDoki
25 вересня 2022, 11:34
Ты тарифи хоть читал 100 грн платиться если на протяжения года не было операций.
и то если есть деньги на счету. движения по карте это пополнение снятие и перевод.