Один банк одна країна

MeSer65 17 вересня 2022, 15:53
Відкривав у Маріуполі рахунок у 2019. Сказали що відкриття коштуватиме 120 гривень, але чомусь не сказали що кожен рік. Тепер неможливо закрити рахунок коли знаходишся в іншій області. Неможливо внести у додаток картки з сусідніх областей.
19 вересня 2022, 11:28
Добрий день. Дозвольте перепросити за надану консультацію працівниками банку. Дійсно, є картки в яких річне обслуговування тарифікується 120 гривень на рік. З тарифами ви завжди можете ознайомитися на сайті нашого банку. Рахунок як і раніше можна закрити тільки в тій області де ви його відкривали. Стосовно додатку Ощад 24/7, то рекомендуємо вам створити ще одну реєстрацію по карті яка відкрита в іншій області для того щоб ви могли використовувати всі свої картки.

1954 P
1954 P
17 вересня 2022, 18:45
Прежде чем открывать счет в банке, нужно ознакомиться с тарифами на его обслуживание. Иногда эти тарифы меняют и за этим тоже нужно следить.
19 вересня 2022, 11:38
Не треба робити з себе розумника, а працівникам банку треба нормально пояснювати. Це по-перше. А по-друге — переселенцям нема вибору банків.
19 вересня 2022, 18:32
Тобто банер на всю стіну: один банк — одна країна це все «галимое фуфло для лохов»